• schránka
  • Přihlásit Můj účet
2. minuta
Favorizovaní hráči z Anglie dosud nepůjčili domácím fotbalistům míč.
1. minuta
Utkání začalo. Míč do hry uvedli fotbalisté Liverpoolu.
21:04
Fotbalisté onou mužstev si podali ruce a jsou připraveni k zápasu.
21:00
Napětí na sparťanském stadionu by se dalo krájet. Fotbalisté se již intenzivně rozcvičují. Za několik desítek vteřit utkání vypukne...
20:40
V den zápasu se již lístky podle regulí UEFA nesmí prodávat, a protože jich několik zůstalo na pokladnách, zcela vyprodáno na Letné nebude. Ceny lístků se pohybovaly od 1500 kč do 3000 kč.
20:33
Fotbalisté Liverpoolu nastoupí v této sestavě: Reina - Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Wilson - Maxi, Lucas, Meireles, Aurélio - N'Gog, Kuijt.
20:32
Trenér Chovanec do zápasu vyšle tuto jedenáctku: Blažek - Kušnír, Řepka, Brabec, Pamič - Kerič, Abena, Matějovský, Vacek, Kadlec - Kweuke.
Na Letné momentálně více ale než zápas řeší starosti se vstupenkami i nasazením "nemocných" hráčů omluvených z reprezentačních povinností právě do duelu se Zenitem. VÍCE K TÉMATU ČTĚTE ZDE!
Sparta letos zatím soutěžní utkání nehrála, v poslední přípravě minulé úterý porazila ve Španělsku ruského mistra Zenit Petrohrad 2:1 dvěma góly Václava Kadlece.
Liverpool přijel do Prahy bez své největší hvězdy - Stevena Gerrarda, ovšem s nejlepší aktuální formou v Premier League. V posledních šesti zápasech dokázal 4x vyhrát (dokonce 1:0 i na Chelsea) a dvakrát remizoval.
On-line reportáží vás provede redaktor Lidovky.cz Vojtěch Lhota.