Úterý 7. července 2020svátek má Bohuslava 19 °C oblačno Předplatné LN

Branky: 86. Kuijt

Liverpool - Sparta 1:0

DRUHÝ DUEL 1. KOLA PLAY OFF LIVERPOOL-SPARTA SLEDUJEME V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Je tady konec. Poslední český tým vypadává z evropských pohárů. Sparta nestačila na Liverpool a po výsledcích 0:0 z Letné a 0:1 z Liverpoolu vypadává
93. minuta
Liverpool_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Z volného přímého kopu vzešel jen protiútok Liverpoolu. Sám na bránu upaloval Cole, ale svůj projektil vyslal jen vedle pravé tyče Blažkovy branky.
92. minuta
Sparta_Praha_ikonka_mala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Sparta bude zahrávat přímý volný kop ze třiceti metrů. Ujme se ho Kamil Vacek.
91. minuta
Cole kličkoval pokutovým územím Sparty a následně přihrál N'Gogovi, ten však ve vyložené šanci trefil jen brankáře Blažka.
91. minuta
Vypršela řádná hrací doba utkání. Rozhodčí k ní přidá ještě tři minuty.
90. minuta
Sparta vsází na jedinou kartu. Pamiče střídá ofenzivní Kerič.
90. minuta
N'Gog se položil na trávník a gesty naznačuje, že ho chytla křeč.
86. minuta
Po rohovém kopu Meireles se prosadil hlavou Dirk Kuijt a v závěru utkání snížil hodnotu akcií Sparty v Evropské lize na minimum. Blažek na jeho hlavičku nemohl dosáhnout.
86. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Liverpool vede 1:0 zásluhou Kuijta.
86. minuta
Meireles trefil pouze dobře postavenou zeď Sparty. Následuje rohový kop.
84. minuta
Ve velmi nepříjemné vzdálenosti pro Spartu fauloval řízný stoper Řepka. Meireles bude zahrávat přímý kop z pětadvaceti metrů.
82. minuta
Po centru od rohového praporku Pekharta hlavičkoval jen těsně vedlě Reinovy tyče Brabec.
79. minuta
Liverpool stupňuje svůj tlak. Uvnitř pokutového území střílel do prostoru střeženého brankářem Blažkem Kuijt.
76. minuta
Meireles našel na hranici ofsajdu N'Goga, jehož střelecký pokus zneškodnil brankář Blažek. Za hlavu se chytalo celé Anfield Road.
74. minuta
Střídání. Ze hřiště odešel Libor Sionko a nahradil jej Jakub Podaný.
73. minuta
Kuijt obešel Řepku a vyslal míč na osamoceného Colea, ovšem ten na centr těsně nedosáhl.
70. minuta
Z rohového kopu Sparty šance nevzešla, ovšem z následného ataku se do střely prosadil Sionko, ale branku netrefil.
70. minuta
Matějovského dalekonosná střela byla zblokována. Sparta bude zahrávat rohový kop.
68. minuta
Kuijtovu nebezpečnou střelu zblokoval Vacek. Fanoušci i hráči Sparty si v této chvíli oddychli.
LIVERPOOL - AC SPARTA PRAHA 1:0 (0:0)

GÓLY:86. Kuijt