Čárový rozhodčí: Ondřej Pelikán
Čárový rozhodčí: Antonín Kordula
89. minuta
Plzeň
Vackův centr odhlavičkoval na roh Trapp. Z následné standardní situace nic nevzešlo.
88. minuta
Plzeň
Rezka na poslední minuty utkání střídá Brezinský.
86. minuta
Sparta
Vacek si ve vápně přistrčil míč rukou. Rozhodčí jeho šanci proto přerušil.
85. minuta
Sparta
Trenér Sparty Martin Hašek vystupuje často mimo svůj vymezený sektor a čtvrtý rozhodčí ho musí napomínat.
83. minuta
Sparta
Po špatné rozehrávce Plzně přihrál Vacek na Kweukeho, který sice brankáře přehodil, ale netrefil prostor mezi tyčemi.
82. minuta
Sparta
Kerič vystřídal poměrně málo výrazného Kadlece. Sparta jde do plných.
78. minuta
Sparta
Řepka předvedl povedený obranný zákrok. Posléze však za protesty inkasoval žlutou kartu.
75. minuta
Plzeň
Plzeň vystřídala: útočníka Bakoše vystřídal Fillo.
72. minuta
Sparta
Defenziva Plzňe obstála. Útok Kušníra a Matějovského do šance nevedl.
69. minuta
Hra je v těchto chvílích hodně rozkouskovaná, což vyhovuje fotbalistům domácích, kteří vedou.
64. minuta
Sparta
Sparťana Podaného vystřídal Zeman.
63. minuta
Sparta
Žkutou kartu si vysloužil Kamil Vacek.
62. minuta
Sparta
Aktivní Matějovský se velmi často dostává ke střelám ze střední vzdálenosti. Po akci Kweukeho ale netrefil branku.
60. minuta
Sparta
Pamič obdržel žlutou kartu za to, že zastavil protihráče při brejkové situaci do oteřené obrany.
58. minuta
Sparta
Matějovský si míč připravil na pravačku a vystřelil, jeho střela ale neprošla houštinou těl obránců.