ŠPANĚLSKO - ČESKO 2:1
Utkání je minulostí. Španělé vítězí 2:1, když Villa v rozmezí 68. a 73. minuty dvěma góly otočil nepříznivý vývoj.
92. minuta
Španělsko
Torres ostře vypálil na Čechy, který pokus spoluhráče z Chelsea vyráží.
91. minuta
Rosického šajtle vnesla do španělské obrany zmatek. Ti se ale ubránili a vyráží na zteč.
90. minuta
Pospěch se vydal na výlet a vykoledoval si roh. Z něho ale Češi Casillasovu branku neohrozili.

Eros (Maďarsko)
84. minuta
Zahraje si také Necid, když střídá Rezka.
82. minuta
Španělsko
Španělé už si hrají s českým výběrem jako kočka s myší. Hrají přesně to, co potřebují. Drží míč na svých kopačkách...
80. minuta
Španělsko
Ochozy to zahučelo, když Hubník ztečoval Villův centr. Brankář Čech se už přesouval a kdyby míč putoval do brány, zřejmě by skončil v síti.
78. minuta
Ze hřiště trenér Bílek stahuje Pudila, nahrazuje ho Hloušek.
73. minuta
gól

David Villa penaltu proměňuje - 2:1! Španělský kanonýr zvolil levou stranu, což vystihl i brankář Čech, který si na balon sáhl pouze konečky prstů.

• Španělsko - Česko (penalta v podání Villy).

Španělsko - Česko (penalta v podání Villy). / Autor: Reuters

72. minuta
důležité

Po faulu Rezka následuje pokutový kop!

• Španělsko - Česko (penaltový faul Rezka).

Španělsko - Česko (penaltový faul Rezka). / Autor: Reuters

68. minuta
gól
Je vyrovnáno 1:1! Iniesta našel na hranici pokutového území Villu, ten si naznačením položil Hubníka, poté svižnou střelou k pravé tyči Čecha překonává.
67. minuta
Španělsko
Jésus Navas překvapivě vypálil z pravé strany velkého vápna na bližší tyč, Čech pozorně balon lapil.
66. minuta
Španělsko
Španělé svírají kombinační kleště stále blíže Petru Čechovi.
63. minuta
Španělsko

Torres dostal nabídku do vápna, kde se ale ukličkoval. Obránci českého týmu ho o míč připravili.

• Španělsko - Česko (Torres).

Španělsko - Česko (Torres). / Autor: ČTK

61. minuta
Španělsko
Xavi z přímého kopu napálil pouze dobře postavenou českou zeď. Poté přišel centr z levé strany, na který se marně natahoval Ramos. Kdyby míč dobře trefil, brankář Čech by byl bezmocný.
58. minuta
Španělsko
Pudil vystihl záměr Navase a jeho centr vyrazil na rohový kop. Po něm Cazorla střílel zpoza pokutového území bez gólového efektu.
55. minuta
Češi nebojácně drží míč na polovině soupeře. Ten je vývojem stavu zaskočený.
52. minuta
Pospěch si v blízkosti Casillase vymodlil faul. Centr usměrnil Sivok do soupeře.
47. minuta
Španělsko
Přímý kop z pětatřiceti metrů Čech vyráží, dorážku Navase zastavuje české obrana.

ŠPANĚLSKO - ČESKO 2:1 (0:1)

BRANKY: 68. a 73. Villa - 29. Plašil.