13. minuta
Španělsko
Capdevilův centr si pohlídal brankář Čech. Jeho výhoz je ale nepřesný a u míče jsou opět Španělé.
12. minuta
Plašilova "ulička" do španělského vápna byla nepřesná, a tak se český tým znovu formuje do obranného bloku.
9. minuta
Stadionem ve španělské Granadě duní pokřik českých fanoušků: "ČEŠI! ČEŠI!"
8. minuta
Navas nahrál nepřesně. Moment překvapení ale zhatil přílíš dlouhý pas na Baroše.
7. minuta
U levé postranní čáry Iniestu odzbrojil Pospěch.
5. minuta
Iniestovu kolmici vystihla česká obrana a do protiútoku vyslala Rezka. Ten před pokutovým územím Casillase o balon v sevření dvou protihráčů přišel.
4. minuta
Češi se vydali na polovinu soupeře, ale zastavilo je postavení mimo hru Rosického.
3. minuta
Španělsko
První rohový kop pro domácí výběr. Capdevila po centru hlavičkoval a jen o pár čísel minul českou bránu.
2. minuta
Španělsko
Alonso našel před velkým vápnem Iniestu, který po dvou krocích vypálil. Naštěstí pro brankáře Čecha doprostřed brány.
2. minuta
Španělsko
Domácí fanoušci už ženou španělský národní tým dopředu. Ten v poklidu kombinuje.
1. minuta
důležité
Kvalifikační utkání mezi Španělskem a Českem zahájil Iniesta.
21:55
Stadion v Granadě byl beznadějně vyprodán během devíti hodiny.
21:54
Zní hymny obou zemí.
21:53
Reprezentanti obou týmů se už shromažďují v útrobách stadionu.
21:49
Španělsko
Španělé překvapivě začnou s jedním útočníkem - Villou. Torres zůstává na lavičce, tudíž záložní řada bude složena z pěti hráčů. Navas - Iniesta - Bosquets - Xavi - Alonso - Iniesta.
21:46
Španělsko
Xavi se proti České republice dočká významného jubilea. Barcelonský záložník odehraje stý zápas za národní tým.
21:45
Španělsko
K sestavě Španělska. Jindy pravý obránce Realu Madrid Ramos nastoupí tentokrát ve středu obrany. Na pravém kraji nastoupí Arbeloa.
21:26
Hráči obou týmů se rozcvičují na hřišti. Český tým přivítali diváci pískotem, řada z nich ukazovala palce dolů.
20:37

Oba týmy se vyšly podívat na trávník. Manažer české reprezentace Vladimír Šmicer se baví ve středovém kruhu se záložníkem Xabim Alonsem a brankářem Pepem Reinou, se kterými dřív působil v Liverpoolu.

• Španělsko - Česko (Šmicer s Alonsem a Reinou).