49. minuta
Kadlec dobře vystihl liknavou rozehrávku soupeře, přihrál na křídlo Rezkovi, jeho přízemní centr ale s přehledem ztlumil gólman Kawašima.
46. minuta
Druhá půle právě začala, v české sestavě se objevil bek Theo Gebre Selassie, který nahradil Sivoka.
45. minuta
První poločasu zápasu (chce se říci: díky Bohu) je u konce, doufejme, že ve druhé půli předvedou čeští fotbalisté lepší výkon.
46. minuta
45. minuta
Další standardní situaci nevyřešil Vacek ideálně, jeho "bochánek" skončil v náruči Kawašimi.
42. minuta
Endo vyslal kolmici na Leeho, ten ale na míč naštěstí pro českou obranu nedosáhl.
40. minuta
Rychlý kontr, který založil Sivok dlouhým nákopem na Rezka skončil na půlce při protiakci Japonců žlutým faulem Koláře.
36. minuta
Japonsko
Endovu střelu pravačkou si parádním tygřím skokem vychutnal Petr Čech.
35. minuta
důležité
Japonci konečně zrychlili kombinaci na hranici vápna, Okazakiho stáhl Sivok a Honda má k dispozici další standardní situaci, zhruba ze dvaceti metrů.
33. minuta
Kadlec rozehrál centr až na zadní tyč, Rezkovu zpětnou hlavičku do vápna japonská obrana odvrátila.
32. minuta
Čeští hráči se po dlouhé době dostali na útočnou polovinu a Vacek vybojoval další standardku.
28. minuta
Škoda, že není k dispozici grafika držení míče, ta by byla velice zajímavá, Japonci opět drží míč na kopačkách a kombinují před českým pokutovým území.
25. minuta
Ofenzivní akci českého výběru končí útočný faul Daniela Koláře.
22. minuta
Japonští fanoušci ve vyprodaném kotli povzbuzují rytmicky své miláčky od začátku zápasu, ti se snaží hrát vysoké míče do vápna po centrech ze stran, čeští stopeři ale zatím všechny míče s přehledem odvracejí.
19. minuta
Hra se nyní opět zklidnila, Japonci kombinují zhruba 30-50 metrů od branky.
16. minuta
Ze dvou rohů v krátkém sledu za sebou vytěžili Češi zakončení Hubníka těsně nad břevno japonské branky.
12. minuta
Japonsko
Vackova mizerná rozehrávka 30 metrů od branky založila útočnou akci Japonska, Hasebe z hranice vápna jen těsně minul levou Čechovu tyč.
12. minuta
Střílený centr Hasebeho z křídla skončil v náruči Čecha, Leeovi ale chyběl k míči jen krok, čeští stopeři se na útočníka Japonska jen dívali.
10. minuta
A nyní nebezpečí na druhé straně. Vacek fauloval před vápnem jednoho ze soupeře a Honda ukáže, co umí jeho levačka.... Z pětadvaceti metrů ale trefil jen českou zeď.
9. minuta
První standardní situace Česka skončila dalším ohrožením japonské branky, Kadlecův centr našel hlavu Rajnocha, ten v záklonu minul břevno zhruba o půl metru.