Česko ,21' - Ukrajina ,21' 2:1 (0:0)
90. minuta
Je tady konec. Česko vítězí v úvodním zápase ME nad Ukrajinou 2:1.
90. minuta
Bilij měl další velkou šanci. Po individuální kličkované pokutovým územím vystřelil jen těsně vedle levé tyče branky gólmana Vaclíka.
90. minuta
Brankář Vaclík teď zachránil český tým. Včasným vyběhnutím sebral míč z kopaček Zozuljovi.
90. minuta
Rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.
88. minuta
Po velké chybě české obrany a hraniční ofsajdové situaci Ukrajina zdramatizovala závěr. Bilij se sám před brankářem Vaclíkem nemýlil a přesnou střelou k tyči snížil na 1:2.
88. minuta
Gól! Ukrajina snižuje na 1:2.
86. minuta
Utkání v poklidném tempu spěje k závěru. Češi jsou aktivnějším týmem a kontrolují průběh hry.
84. minuta
Vaclík vyboxoval centrovaný míč před sebe. V následujícím souboji o míč jeden z Ukrajinců fauloval. Rozehrávají Češi.
82. minuta
Dobrý centr na Pekharta zneškodnil včasným výběhem ukrajinský gólman.
78. minuta
Krivcov byl ošetřován za postranní čárou. Nyní je ve hře a pokračuje v utkání.
77. minuta
Hra je přerušena, na trávníku zůstal ležet s bolestivou grimasou v obličeji Krivcov.
76. minuta
Konopljanka se dalekonosnou střelou ze středového kruhu pokusil překvapit českého brankáře, ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
74. minuta
Čeští fotbalisté kontrolují vývoj utkání. Na hřiště se podívá Hloušek, který nahradí Kovaříká.
66. minuta
Teď měli Ukrajinci trochu prostoru a hned z toho byla šance. Po Butkově centru hlavičkoval Zozulja, ale Vaclík s ní neměl žádný problém.
64. minuta
Ukrajinci znovu střídají: Morozjuka nahradil Maxim Bilij.
59. minuta
Češi po druhém gólu ožili a je jich plný trávník. Po rohovém kopu velmi nebezpečně hlavičkoval Čelůstka, ale jeden z obránců míč vyrazil do bezpečí.
56. minuta
Další krásná kombinace, další gól a další přesná trefa Dočkala. Morávek našel Váchu, který do půlkruhu na pokutovém území přihrál Dočkalovi, který přesnou trefou k tyči zdvojnásobil vedení.