45. minuta
důležité
První poločas je u konce. Španělsko po něm nad Českou republikou vede 1:0.
44. minuta
První šance českého týmu. Čelůstka unikl po lajně a vyslal přihrávku do vápna, kde z první střílel Pekhart, ovšem branku těsně přestřelil.
43. minuta
Španělsko
Španělé teď obklopili pokutové území česka. Na konci série krátkých přihrávek nepřesně vystřelil Muniain.
40. minuta
Čelůstka odhlavičkoval nebezpečný centr soupeře do zámězí na roh.
38. minuta
Španělsko
Španělé praktikují herní způsob Barcelony. Trepělivě si vyměňují mnoho přihrávek a čekají na okénka v české obraně.
35. minuta
Čeští fotbalisté dosud ani jednou neprověřili pozornost brankáře Španělska. Na svém kontě mají jen jednu zblokovanou a jednu střelu mimo.
33. minuta
Vácha inkasoval žlutou kartu.
30. minuta
Španělsko
Španělé jsou na koni. Brzy po úvodní brance utkání mohli přidat druhou. Po Adriánově přihrávce na malá vápno střílel Mata, ale trefil jen dobře postaveného Vaclíka.
27. minuta
Bleskový přechod Španělska na útočnou polovinu skončil gólem. Fotbalisté se dvěma kolmicemi posunuli až do vápna, kde Adrián křížnou střelou propálil brankáře Vaclíka.
27. minuta
gól
Gól! Španělsko vede 1:0.
25. minuta
Španělsko
Martínez a Mata inkasovali žlutou kartu za protesty u rohodčího po jednom z českých faulů.
22. minuta
Morávkovu střelu z hranice šestnáctky zblokoval jeden z obránců soupeře.
21. minuta
Čeští fotbalisté v úvodu hry mnohem více faulují a sami se připravují o možnost ohrozit soupeřovu branku.
18. minuta
Španělsko
Vácha fauloval Matu. Přímý kop Španělska vyboxoval do bezpečí gólman Vaclík.
15. minuta
Těžiště hry se přesunulo na polovinu českého týmu. Španělé mají navrch.
13. minuta
Španělsko
Vaclík si centrovaný míč do pokutového území zkušeně pohlídal.
10. minuta
Španělsko
Španělé po váhání české obrany měli velkou šanci ohrozit brankáře Vaclíka. Lecjaks na poslední chvíli zblokoval Matův střelecký pokus z úhlu.
9. minuta
Morávkova zpětná přihrávka z rohu útočné poloviny nenašla v pokutovém území adresáta.
8. minuta
Lecjaks vystřelil z velké vzdálenosti: jeho pokus skončil vysoko nad.
6. minuta
Hloušek agresivním napadáním vybojoval rohový kop. Ale ani z této standardní situace ohrožení branky nevzešlo.