• schránka
  • Přihlásit Můj účet
18. minuta
Brejkovou sitiuaci Anglie zakončil nepříliš umístěnou technickou střelou Welbeck.
17. minuta
Obrovská šance Čechů. Dvakrát si vyměnili míč Kozák a Dočkal. První jmenovaný poté přihrál Marečkovi, který z voleje vypálil. Gólman Fielding těžkou střelu dokázal vyrazit.
15. minuta
Španělsko vede od 10. minuty 1:0 nad Ukrajinou. Tento stav hraje do karet českým fotbalistům, neboť pokud by takový výsledek svítil na ukazeteli skóre i po zápase, s Anglií by mohli remizovat.
14. minuta
Čeští fanoušci, kteří dorazili do Dánska, se dožadují gólu. Pravdou však je, že hrozí spíše od Angličanů, kteří mají mírnou převahu.
10. minuta
Sturridge našel kolmicí Welbecka. Ten v nadějné pozici vystřelil jen do rukavic brankáře Vaclíka.
8. minuta
Angličané se teď ocitli za obranou českého týmu a podařilo se jim protlačit balón do sítě. Welbeck byl však v ofsajdu, a tak branka nemohla platit.
6. minuta
Sinclair si narazil míč s Welbeckem, rozhodčí ale pískl ofsajdové postavení. Opakovaný záběr jej vyvrátil. Situace to byla regulérní.
5. minuta
Čelůstka se marně probíjel houštinou těl anglických obránců.
3. minuta
Sturridgova kolmice nenašla rozběhnutého Sinclaira.
1. minuta
Lecjaks centroval z levé strany do vápna, ovšem před Kozákem zasáhl anglický obránce.
1. minuta
Klíčové utkání o postup právě začalo.
20:43
Angličtí fotbalisté nastoupí v bílých dresech, Češi v červeném.
20:42
Na stadionu právě dozněla česká hymna, následuje anglická.
Čeští hráči ve svém prvním vystoupení na ME hráčů do 21 let porazili Ukrajinu 2:1, avšak poté zaváhali. Španělsku podlehli 0:2.
Fotbalisté z Anglie mají na svém kontě dva body. V prvním utkání remizovali se Spanělskem 1:1, ve druhém se rozešli smírně 0:0 s Ukrajinou.
Čeští fotbalisté do 21 let se utkají se stejně starými Angličany v přímém souboji o účast v semifinále mistrovství světa. Oba celky k jistotě postupu potřebují zvítězit. Svěřencům trenéra Dovalila může ale stačit i remíza, a to za předpokladu, že Španělé v souběžně hraném utkání neprohrají s Ukrajinou.
On-line reportáží z utkání Česká republika - Anglie vás provede sportovní redaktor Vojtěch Lhota.