Česko - Švýcarsko

SEMIFINÁLE ME: ČESKO - ŠVÝCARSKO 0:1 (0:0)
120. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Je tady konec. Švýcarsko gólem v prodloužení rozhodlo o svém postupu. Ve finále se utká s týmem Španělska. Česká reprezentace se utká o bronz s Běloruskem.
120. minuta
vlajka ČR | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Kadlecova hlavička jen těsně minula levou šibenici švýcarské branky.
118. minuta
Švýcarsko vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gavranovič mohl rozhodnout, ale při samostatném úniku trefil jen dobře postaveného Vaclíka.
117. minuta
Švýcaři nikam nespěchají a v poklidu drží míč na polovině českého týmu.
114. minuta
Před pokutovým územím se zmocnil míče Mahmadi a povedenou přízemní střelou přesně k tyči nedal Vaclíkovi šanci a Švýcary poslel pět minut před koncem prodloužení do vedení.
114. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Švýcarsko vede 1:0.
111. minuta
Na hřiště se podíval i Kadlec, který nahradil Černého.
109. minuta
Gavranovič povedený centr usměrnil hlavou mimo tři tyče Vaclíkovy branky.
106. minuta
Začala druhá část prodloužení bezbrankového utkání mezi Českem a Švýcarskem.
105. minuta
První část prodloužení je u konce. Oba celky si vymění strany a bude se pokračovat v zápase. Jestliže nepřinese rozhodnutí ani další patnáctiminutovka, přijdou na řadu penalty
101. minuta
Po rohovém kopu vznikla před brankářem Švýcarska nepřehledná situace, ve které se nejlépe zorientoval Pekhart: svou střelou trefil jen houštinu těl švýcarských obránců.
100. minuta
Po dlouhé době příležitost českého týmu. Centr z kopačky Dočkala zasáhl hlavou Chramosta a trefil ruku jednoho ze švýcarských obránců. Píšťalka rozhodčího zůstala němá. Následuje rohový kop.
98. minuta
Zajímavá standardní situace pro Švýcarsko: Mehmedi z velkého úhlu trefil boční síť Vaclíkovy branky.
96. minuta
Vaclík při sprinterském souboji padl pod nohy Emegharovi a míč vyrazil na rohový kop. Ten se Švýcarům nepovedl.
94. minuta
Shaqiriho kolmici na Emegharu důležitým zákrokem narušil Vácha.
92. minuta
Mareček po přiťuknutí Pekharta zkusil prověřit pozornost brankáře Sommera střelou z velké dálky. Švýcarský gólman byl pozorný.