Švýcarsko
Gavranovič byl lapen v ofsajdovém postavení.
89. minuta
Švýcarsko
Za brankářem Vaclíkem zazvonila tyčka. Aktivní Shaqiri si ve vzdálenosti 25 metrů srovnal míč na levačku a vyslal přízemní střelu. Míč se od konstrukce branky odrazil z českého pohledu do bezpečí.
87. minuta
Všechno nasvědčuje tomu, že se stejně jako ve druhém semifinálovém utkání bude prodlužovat. Do konce základní hrací doby chybí už jen tři minuty.
84. minuta
Na trávník vstoupil gólový hrdina duelu s Anglií. Morávka nahradil Chramosta.
81. minuta
Standardní situace Dočkala rozruch před brankářem soupeře nepřinesla. Stav utkání zůstává necelých deset minut před koncem nerozhodný.
77. minuta
Švýcarsko
Frei z velkého úhlu uhrozil Vaclíka, který ideálním vyběhnutím střelu zneškondil a udržel nulu na kontě českého týmu.
76. minuta
Švýcarsko
Emeghara mohl postupovat sám proti jedinému českému obránci, ale přihrávka mu proklouzla mezi nohama do autu.
74. minuta
Českou kombinaci na hranici pokutového území zastavila nepřesná Pekhartova narážečka.
70. minuta
Švýcarsko
Emeghara nebezpečně hlavičkoval, čímž vyděsil české fotbalisty i fanoušky. Chvíli předtím mu ovšem byl pískán faul, takže veškerý rozruch byl zbytečný.
69. minuta
Největší šance českého týmu. V pokutovém území přebral zpětnou přihrávku Pekhart a narazil Váchovi, kterému ale střela vůbec nesedla.
65. minuta
Černý inkasoval žlutou kartu za faul na Shaqiriho uprostřed hrací plochy.
63. minuta
Kozák opustil trávník a nahradil ho Pekhart.
59. minuta
Švýcaři drží míč častěji než čeští fotbalisté, ale jinak je hra stejně jako skóre vyrovnaná.
55. minuta
Vácha si pohrál se švýcarskými obránci. Ti jej stáhli na hranici pokutového území a vykoledovali si faul. Z následného přímého kopu ale ohrožení branky nevzešlo.
53. minuta
Mareček pěkně podržel míč, udělal kličku soupeři, jenže poté Češi o balón přišli, neboť mladý záložník špatně přihrál.
50. minuta
Švýcarsko
Shaqiriho povedená střela byla zblokována českými obránci. Gólman Vaclík nemusel zasahovat.