Čtvrtek 24. září 2020svátek má Jaromír 23 °C oblačno Předplatné LN

Česko - Bělorusko

63. minuta
Vlajka Bělorusko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Dragun si dobře naběhl za českou obranu a vystřelit. Obránce Mazuch ale jeho pokus vyrazil na roh.
60. minuta
Dlouhé minuty se teď hraje na polovině Běloruska.
56. minuta
vlajka ČR | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Čelůstkův centr Kozák nezasáhl a překvapený Chramosta míč nezasáhl ideálně.
54. minuta
Hořava si narazil s Váchou a na hranici kruhu pokutového území se pokusil vystřelit, ovšem obránce míč skluzem zblokoval.
51. minuta
První přímá střela na branku zápasu. Po zaváhání české obrany z mírného úhlu nebezpečně střílel Macvejčyk. Následnou dorážky odkopl Čelůstka do bezpečí.
50. minuta
Bělorusové začali druhou půli aktivněji než tu první. Kontaktu s míčem si několikrát užil brankář Vaclík.
47. minuta
Hořavovu dělovku z hranice vápna, která mířila mezi tyče, vychýlil Dragun nad branku. Při následném zahrávání rohového kopu Dočkal podklouzl.
46. minuta
Do druhého poločasu již nenastoupil zraněný Hloušek, kterého nahradil útočník Kozák.
46. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Začal druhý poločas zápasu.
45. minuta
První poločas je u konce.
45. minuta
Rozhodčí nastaví k prvnímu poločasu ještě dvě minuty.
43. minuta
Voronkov dostal žlutou kartu za podražení Hořavy.
42. minuta
Hloušek se již se zastaveným krvácením z nosu vrací do hry.
41. minuta
Adam Hloušek je již nějakou dobu ošetřován za autovou čárou kvůli nepříjemnému zásahu kopačkou jeho obličeje soupeřovým obráncem.
38. minuta
Češi mají výraznou převahu v držení míče. V poměru 66% ku 44%.
34. minuta
Už v prvním poločase střídají i Bělorusové. Nevýrazného Perepečka nahradil Baga.
33. minuta
Po Dočkalově centru se k hlavičce dostával Hloušek. Z akce nakonec vzešel rohový kop, který Čechům nevyšel.
31. minuta
Přísně udělenou žlutou kartu inkasoval středopolař Vácha.
29. minuta
Utkání se hraje před téměř prázným hledištěm. O měření sil mezi Českem a Běloruskem v Dánsku není takřka žádný zájem.
25. minuta
První žlutá karta zápasu. Za faul na Hlouška na středové čáře ji obrdržel Veretilo.
ČESKO - BĚLORUSKO 0:1 (0:0)

GÓLY:88. Filipenko