Pátek 14. srpna 2020svátek má Alan 28 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Česko - Bělorusko

22. minuta
vlajka ČR | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Češi zahrávali přímý kop: Dočkal přiťuknul Hlouškovi, který vyslal dělovku směrem na bránu. Jeden z běloruských obránců nebezpečný míč vyrazil jen na roh. Ten Bělorusové bez problémů odvrátili.
21. minuta
Úvodní dvacetiminutovka hry patřila jen a jen svěřencům trenéra Dovalila. Češi jsou výrazně aktivnějším týmem.
19. minuta
Vácha nacentroval do vápna, kde se zorientoval Hloušek, dostal se k hlavičce, ale zamířil těsně mimo.
17. minuta
Po podklouznutí jednoho z běloruských obránců se ke střele dostal Vácha, ovšem jeho pokus byl zblokován. Český záložník svou akci mohl řešit i přihrávkou na Chramostu.
15. minuta
Vlajka Bělorusko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Čelůstka ve vápně odstavil Perepečka, který se tak nedostal k centrovanému míči.
13. minuta
Střídání. Zraněného Lecjakse nahradil Kovařík.
12. minuta
Češi budou střídat. Lecjaks si pravděpodobně vykloubil zápěstí a v brzkých minutách opustí hru.
11. minuta
Pronikající Macvejčyk byl včas zastaven stoperskou dvojicí Mazuch - Suchý.
8. minuta
Dočkal nezpracoval Lecjaksův centr na hranici pokutového území.
6. minuta
Po více než pěti minutách se podařilo Bělorusům dostat na polovinu Česka. Nikoliv však postupným přechodem do útoku, ale dlouhým odkopem obránce.
4. minuta
Obrana Běloruska teď chybovala, ale Vácha s Chramostou rozhozené obránce soupeře nevykombinovali.
3. minuta
Češi začali aktivněji a kombinují okolo pokutového území Běloruska.
1. minuta
Začalo se hodně z ostra. Po několika vteřinách se na trávníků v bolestech svíjel Chramosta.
1. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Utkání právě začalo. Češi nastoupili v červených dresech, Bělorusové v bílé kombinaci.
14:58
Na stadionu dozněly hymny obou dnešních soupeřů.
Oba celky padly v semifinále až v prodloužení. Bělorusové prohráli se Španělskem 1:3, Češi podlehli Švýcarsku 0:1.
Čeští fotbalisté i ti z Běloruska mají bronzové medaile jisté, ve hře však zůstávají místenky na olympijských hrách v Londýně. Poražení semifinalisté se o poslední zbylé utkávají v přímém souboji.
On-line reportáží z utkání mistrovství Evropy do 21 let, ve kterém se rozhodne o účastníkovi nadcházejících olympijských her, vás provede sportovní redaktor Vojtěch Lhota.
ČESKO - BĚLORUSKO 0:1 (0:0)

GÓLY:88. Filipenko