Plzeň
Pilař si na vápně rovnal míč na střelu, ale Svensson mu jej včas vypíchl.
48. minuta
Rosenborg
Prica se otáčen na penaltovém puntíku. Celý proces mu ale trval přiliš dlouho, a tak následnou střelu mohli obránci Plzně zblokovat.
46. minuta
důležité
Začal druhý poločas zápasu.
45. minuta
důležité
První poločas zápasu je u konce. Plzeň vede 1:0 díky brance Pilaře ze 33. minuty.
45. minuta
Plzeň
Plzeňšto měli po pěkné kombinaci Horvátka a Bakoše další velkou šanci. Petrželovu střelu z hranice vápna vyrazil pohotovým zákrokem brankář Örlund.
42. minuta
Plzeň
Obrana Plzně si nevěděla rady s útokem soupeře. Svensson po centru z levé strany hlavičkoval jen několik centrimetrů mimo Daňkovu branku.
41. minuta
Plzeň
Bakoš vyslal ze třiceti metrů střelu vysoko nad branku.
38. minuta
Rozhodčí v krátkém sledu rozdal tři žluté karty: jednu dostal Čišovský, poté Bakoš (oba Plzeň) a Larsen (Rosenborg).
33. minuta
Plzeň si poprvé v utkání vyzkoušela kombinaci okolo pokutového území soupeře. A vyšlo jí to znamenitě: Kolář nacentroval míč do vápna, hlavičkoval Bakoš a zcela volný Pilař usměrnil míč za záda norského brankáře.
33. minuta
gól
Gól. Plzeň vede 1:0!
31. minuta
Po půlhodině hry je stav utkání vyrovnaný. Domácí Rosenborg více drží míč na svých kopačkách, plzeňští fotbalisté mají šanci ohrozit branku soupeře především z rychlých brejků.
28. minuta
Hra je těchto fázích utkání hodně kouskovaná a ani jeden z týmů nemá územní převahu.
24. minuta
Rosenborg
Přímý kop Moldskreda odhlavičkoval Limberský.
23. minuta
Plzeň
Petržela vyslal velmi povedenou střelu z dvaceti metrů, jenže brankář Örlund nemusel zasahovat. Pokus mířil těsně mimo tři tyče.
21. minuta
Plzeň
Akci Petržely a Koláře zastavil dobře postavený Wangberg.
18. minuta
Plzeň
Horváthovi se přímý kop vůbec nepovedl. Branku vysoko přestřelil.
17. minuta
Plzeň
Limberský byl faulován. Plzeň bude rozehrávat přímý kop ze vzdálenosti 25 metrů od branky.
17. minuta
Plzeň
Daněk se uvedl na trávníku dlouhým odkopem od branky.
15. minuta
Plzeň
Je jasno: bude se střídat. Gólmana Pavlíka nahradí Daněk.
13. minuta
Pavlík je na nohou. Po rozehrání rohového kopu, ovšem začal kulhat. Rozcvičuje se proto náhradní brankář Michal Daněk.