41. minuta
Přikryla v pokutovém území odzbrojil čistým skluzem španělský zadák. Pro volný míč si musel vyběhnout Badia, a tak Španělsko přežilo český útok bez úhony.
39. minuta
Kadeřábek přesprintoval soupeře a těsně před outem poslal míč před Badiu, kde se ovšem Skalák k balonu neprodral. byl uhlídán obráncem.
35. minuta
Španělsko
Češi si zavařili sami, čehož Španělé mohli využít a dostat se do vedení. Nepřesnou "malou domů" přečetl Morata a vyrazil za míčem, u něhož byl dříve Koubek a celou situaci uhasil skluzem na poslední chvíli.
32. minuta
Španělsko
Deulofeu postupoval zleva před Koubka, technickou střelou doprostřed brány českého gólmana nezaskočil.
29. minuta
Aktivní Kadeřábek si u pravé postranní lajny vykoledoval faul. Standardku na zadní tyči zakončoval hlavou právě Kadeřábek, ovšem nepřesně.
25. minuta
Španělsko
Češi zaostávají především ve vzduchu. Na další centr si naskočil Morata a v gólové pozici branku netrefil. V další akci Sarabia a velkého úhlu roztřepetal pouze boční síť.
23. minuta
Španělsko
Španělé si vytvořili první šanci utkání. Pardův našel centrem volného Juanmiho, na kterého stoperská dvojice Kalas - Brabec zapomněla. Záložník ovšem hlavičkoval přímo doprostřed brány, kde stál připravený Koubek.
21. minuta
Přikryl byl v samostatném úniku zastaven kvůli ofsajdu. Z opakovaného záznamu se ovšem verdikt ukázal jako mylný.
20. minuta
Španělsko
Pardova dělovka z úctyhodné vzdálenosti mířila vysoko nad břevno Koubkovy svatyně.
19. minuta
Po dlouhém autu se k pokutovému uzemí soupeře přiblížil Přikryl a nacentroval. Na letící míč si z druhé vlny naběhl Krejčí, v dobré příležitosti míč nezracoval.
16. minuta
V těchto chvílích jsou kreativnější jednoznačně Hřebíkovi svěřenci. Kadeřábkův centr ale skončil v náruči Badii.
14. minuta
Momentálně se hra přelévá kolem půlící čáry. Plynulost často přerušují fauly.
10. minuta
Skvělý ofenzivní výpad Hály. U rohového praporku nasadil soupeři "housle", dalšího zadáka přeslstil přešlapovačkou, zakončení mu ovšem ještě stihl zblokovat. Následuje rohový kop.
8. minuta
Tentokrát sudí akci českého týmu nechali plynně pokračovat a za obranu soupeře se prosadil Krejčí, který z úhlu postupoval na branku. S ostrým centrem či střelou ale Badia neměl problémy.
7. minuta
Hřebíkovi svěřenci se snažili o rychlý kontr. Zastavil je praporek pomezního rozhodčího kvůli ofsajdu.
6. minuta
Česká reprezentaci si míče příliš neužívá. Ten v drtivé většině odsud odehrané hrací doby mají v moci Španělé.
4. minuta
Španělsko
Španělská ofenziva si vykoledovala přímý kop ze slibných pětadvaceti metrů. Pardo ovšem signál zakončil střelou do zdi.
2. minuta
Úvodní vteřiny finále drží míč na kopačkách Španělé, kteří se snaží rychle kombinovat. Češký tým napadá rozehrávku soupeře hluboko na útočné polovině.
1. minuta
důležité
Utkání bylo právě zahájeno. Jako první se dotkli míče čeští forvardy Přikryl a Skalák.