Sobota 4. července 2020svátek má Prokop 25 °C polojasno Předplatné LN

NORSKO 3:0 ČESKO

PŘÁTELSKÝ DUEL NORSKO-ČESKO V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Konec zápasu. Česká republika nezvládla generálku na kvalifikační utkání ve Skotsku a v přátelském střetnutí v Norsku prohrála 0:3.
90. minuta
Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty hry.
89. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Norsko vede 3:0. Abdellaoue poslal míč na opačnou stranu, než na kterou skočil brankář Čech.
89. minuta
Norsko bude zahrávat pokutový kop za faul Petra Čecha.
86. minuta
vlajka ČR | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Rezek mohl postupovat sám na brankáře. Celá situace byla pravděpodobně v pořádku, jenže rozhodčí mávl ofsajd. Podobně jako v Barošově případě v prvním poločase.
82. minuta
Český tým již hraje se zcela obměněným útokem. Lafata nahradil Pekharta a o chvíli později Rezek Baroše.
79. minuta
Centr Plašila se stal snadnou kořistí brankáře Jarsteina.
75. minuta
Vlajka Norsko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Abdellaoue nádherně vystřelil z dvaceti metrů. Český brankář ale míč vytáhl konečky prstů mimo tři tyče.
72. minuta
Odraženého míče se ujal Riise, udělal kličku směrem do vápna a přízemní střelou rozvlnil síť za Čechem podruhé. Byť si tentokrát český brankář na míč sáhl.
72. minuta
Gól! Norsko vede už 2:0.
70. minuta
Plašil poslal ideální míč na Vacka, kterému ale míč sjel z nohy a střela mířila hodně mimo.
67. minuta
Nejkrásnější akce českého týmu. Rosický vyslal přihrávku do vápna na Pekharta, který si ale míč předpokl příliš do strany a z úhlu trefil pouze brankáře.
62. minuta
Na Pospěchův centr si nabíhal Kadlec, ale k míči se po odrazu od země ve vápně nedostal.
61. minuta
První žlutá karta zápasu. Vysloužil si ji český záložník Tomáš Hübschman.
58. minuta
Hra je hodně rozkouskovaná. Žádný z týmů se nedostává do střeleckých situací.
52. minuta
Faul Tomáše Rosického. Míč z následného přímého kopu do vápna českého týmu nebyl nebezpečný.
50. minuta
Abdellaoue si zabíhal za obranu českého týmu na přihrávku Riiseho, ovšem míč zpracovat nedokázal.