Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

58. minuta
Plzeň
Daniel Kolář skvěle vypíchl míč soupeřům a individuálně postupoval na branku Kodaně. Ve finální fázi ho ale doběhli obránci, proto zasekl míč a celou akci zbrzdil. Nakonec z ní nic nevzešlo.
54. minuta
Plzeň
Horváthova bomba skončila vysoko nad.
50. minuta
Kodaň
Před Bystroněm uklidil míč po Horváthově centru do bezpečí jeden z obránců.
49. minuta
Plzeň
Kolář si dělal prostor za středovým kruhem a vynutil si faul.
46. minuta
Držení míče (%) 43:57
45. minuta
První poločas je u konce. Kodaň po něm vede 1:0. Do Ligy mistrů má stále přesto o poznání blíže Plzeň.
44. minuta
Kodaň
Po kombinaci s Bolaňosem zakončoval z ideální pozice Nordstrand, ale netrefil branku.
41. minuta
Plzeň
Jiráček inkasoval za protesty žlutou kartu.
39. minuta
Fanoušci i přes nepříznivý vývoj utkání povzbuzují své hrdiny zpěvem chorálů.
33. minuta
Plzeň
Brzy mohlo být vyrovnáno. Neohrožený Jiráček se pustil do velkého sóla uvnitř pokutového území Kodaně. Celé akci chyběla přesná finální přihrávka. Z otočky nakonec střílel Pilař, ale netrefil prostor mezi tyčemi.
32. minuta
Kodaň
Míč po zmatcích v obraně prolétl středem hřiště až na kopačky Bolaňose, který přízemní křižnou střelou z rohu pokutového území rozvlnil síť za brankářem Čechem.
32. minuta
gól
Kodaň vede 1:0.
31. minuta
Plzeň
Po půl hodině hry začíná výrazně ožívat Plzeň. Drží míč na svých kopačkách a vytrvale kombinuje okolo obranné linie soupeře.
27. minuta
Plzeň
Rajtoralova bomba z pětadvaceti metrů skončila v rukavicích gólmana soupeře.
26. minuta
Plzeň
Kolář se drzým sólem dostal až na roh malého vápna. Velmi pěkná akce skončila na brankáři soupeře. Wiland jeho střelu nohou vyrazil .
24. minuta
Plzeň
Plzeňané velmi pěkně kombinovali okolo pokutového území soupeře, jenže celé akci chyběla finální přihrávka.
22. minuta
Kodaň
Bengtssonův přímý kop skončil v rukavicích pohotového gólmana Čecha.
20. minuta
Plzeň
Limberský zastavil unikajícího Bolaňose za cenu žluté karty.
18. minuta
Kodaň
Vzruch před brankou Plzně. Bolaňosův centr odrazil Čech mimo pokutové území. Následná dorážka pak byla sražena.