Sparta_Praha_ikonka_mala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Blízko ke druhé brance byl čerstvý Jarošík, ale branku netrefil.
59. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Sparta se ujímá vedení! Nedáš - dostaneš se stoprocentně potvrdilo. Na druhé straně vypálil Pamič z levého okraje vápna a míč proklouzl do sítě. Sparta musí vstřelil ještě jednu branku, aby stáhla manko z Rumunska.
Sparta - Vaslui (Pamič) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK
58. minuta
FC Vaslui logo ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Sparta přežila další klinickou smrt. Wesley prostřelil Švengera, ale z brankové čáry vykopl míč do bezpečí Zápotočný.
55. minuta
Sparťanskou hru brzdí časté nepřesnosti. Na kopačkách domácích hráčů ne znatelná určitá křeč z možného neúspěchu.
52. minuta
První změny v sestavě Sparty. Ze hřiště se pakují Hušek a Juhar, nahradí je Jarošík a Podaný.
49. minuta
Vackova střela z úctyhodné vzdálenosti zvedla tribuny ze sedadel. Do brankového prostoru všal neméřila.
47. minuta
Sparta se snaží o hluboký presink, do šance se ovšem dostal soupeř. Po hrubé chybě Brabce centroval Temwanjera a Wesleyho střele minula Švengorovu branku o několik málo čísel.
46. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Druhý poločas právě začal. Sparta pro postup musí stáhnout dvougólové manko. Letenští nastupují po přestávce beze změn. Intenzivně se ale rozsvičují Jarošík a Podaný.
45. minuta
První půle právě skončila. Sparta po většinu doby držela míč na svých kopačkách a kombinovala na polovině soupeře, gólem ale svou převahu nepřetavila.
Sparta - Vaslui (Vacek) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK
45. minuta
Zmeu vystřelil z velké vzdálenosti. Brankář Švenger si na míč v klidu počkal a lapil jej.
44. mintua
Kweuke si opět v souboji s Farkašem pomohl loktem, útočná akce je tak přerušena a na tahu je Vaslui.
42. minuta
Sparta neustále obléhá branku soupeře, ale na dostřel se neumí prosadit. Chybí jí větší kreativita v útočné fázi.
39. minuta
Utkání doprovází emoce v každém souboji. Hraje se totiž o Evropskou ligu, druhou nejlepší klubovou soutěž v Evropě.
37. minuta
Skluz Zápotočného. Drsným obranným zákrokem si říkal o druhou žlutou kartu, tudíž o vyloučení.
36. minuta
Další Kweukeho zblokovaná střela. Juharův centr odvrácený na roh.
32. minuta
V ochozech to jen zahučelo, když Vaslui zahrávala přímý kop. Soupeř však rozvlnil pouze boční síť.
30. minuta
Hru často přerušují přerušení kvůli nedovoleným zákrokům sparťanů. Ti se snaží hrát agresivně, ale rozhodčí je na zákroky citlivý.
23. minuta
Vaslui dala branku, která ale nebyla uznána! Na přízemní centr nedosáhl gólman Švenger a útočník Vaslui doklepával do prázdné branky. Stál však v postavení mimo hru.
21. mintua
Kweuke se tlačil do šance, ale ve velkém vápně upadl a dožadoval se penalty. Sudí to ponechal bez povšimnutí.
19. minuta
Vacek už se rovnal na střelu zpoza pokutového území, ale opět sudí hru přerušil kvůli faulu. Tentokrát se provinil Kweuke.