Sparta se snaží hrát agresivně, ale dohraný souboj Vackem byl posouzený jako nedovolený.
16. minuta
Letenské publikum neúnavně tlačí Spartu za stažením dvougólového manka, které si přivezla z Rumunska.
15. minuta
Sparta_Praha_ikonka_mala | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Matějovského nebezpečný centr od postranní čáry odvrátil hráč Vaslui na roh. Z toho Sparta nevystřelila.
11. minuta
Kušnír našel v pokutovém území Kweuke, ten se ještě snažil vylepšit střeleckou parketu, ale zakončení nakonec srazil hostující obránce.
10. minuta
FC Vaslui logo ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Po chybné přihrávce Huška ve středu pole se soupeř řítil do přečíslení. Akci zakončil Temwanjera nepřesným centrem.
8. minuta
Po centru Juhara se míč odrazil k Vackovi, který se ale sám vytlačil ze střelecké pozice. Tlak Letenských ale pokračuje.
6. mintua
Pamič u rohového praporku soupeře bojoval o balon a zastavil ho hvizd sudího kvůli faulu sparťanského obránce.
5. minuta
Vaslui se dostala na polovinu Sparty, kde nic ale nevymyslela a útočí domácí.
2. minuta
Sparta do utkání vlétla ve velkém stylu. V šancích se ocitli Kadlec a Kweuke, ale ani jeden neproměnil.
1. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Utkání právě začalo.
Nejčerstvější posila Sparty Jiří Jarošík zatím zůstává na lavičce, a tak na svůj první start po několika roční pauze v rudem dresu musí počkat.
Policie v souvislosti s dnešním utkáním fotbalistů pražské Sparty a rumunského FC Vaslui v předkole Evropské ligy nasadí do ulic metropole několik stovek policistů. ČTK o tom informovala mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Dohlížet na plynulost dopravy i na veřejný pořádek budou například policisté ze speciální pořádkové jednotky, antikonfliktního týmu nebo cizinecké policie. Situaci v pražských ulicích bude v případě potřeby ze vzduchu sledovat také vrtulník.

19:18
Rozestavením i složením základní sestavy překvapili trenéři fotbalové Sparty v dnešní odvetě 4. předkola Evropské ligy proti FC Vaslui. Do hry poslali na pravou stranu obrany Ondřeje Kušníra místo Vlastimila Vidličky a místo záložníka Libora Sionka dostal přednost útočník Václav Kadlec. Letenští proto nastoupí v rozestavení 4-4-2. Jen mezi náhradníky jsou Jiří Jarošík s Tomášem Řepkou.