Sparta se snaží hrát agresivně, ale dohraný souboj Vackem byl posouzený jako nedovolený.
16. minuta
Letenské publikum neúnavně tlačí Spartu za stažením dvougólového manka, které si přivezla z Rumunska.
15. minuta
Sparta
Matějovského nebezpečný centr od postranní čáry odvrátil hráč Vaslui na roh. Z toho Sparta nevystřelila.
11. minuta
Sparta
Kušnír našel v pokutovém území Kweuke, ten se ještě snažil vylepšit střeleckou parketu, ale zakončení nakonec srazil hostující obránce.
10. minuta
Vaslui
Po chybné přihrávce Huška ve středu pole se soupeř řítil do přečíslení. Akci zakončil Temwanjera nepřesným centrem.
8. minuta
Sparta
Po centru Juhara se míč odrazil k Vackovi, který se ale sám vytlačil ze střelecké pozice. Tlak Letenských ale pokračuje.
6. mintua
Pamič u rohového praporku soupeře bojoval o balon a zastavil ho hvizd sudího kvůli faulu sparťanského obránce.
5. minuta
Vaslui se dostala na polovinu Sparty, kde nic ale nevymyslela a útočí domácí.
2. minuta
Sparta
Sparta do utkání vlétla ve velkém stylu. V šancích se ocitli Kadlec a Kweuke, ale ani jeden neproměnil.
1. minuta
důležité
Utkání právě začalo.
Sparta
Nejčerstvější posila Sparty Jiří Jarošík zatím zůstává na lavičce, a tak na svůj první start po několika roční pauze v rudem dresu musí počkat.
Policie v souvislosti s dnešním utkáním fotbalistů pražské Sparty a rumunského FC Vaslui v předkole Evropské ligy nasadí do ulic metropole několik stovek policistů. ČTK o tom informovala mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Dohlížet na plynulost dopravy i na veřejný pořádek budou například policisté ze speciální pořádkové jednotky, antikonfliktního týmu nebo cizinecké policie. Situaci v pražských ulicích bude v případě potřeby ze vzduchu sledovat také vrtulník.

19:18
Sparta
Rozestavením i složením základní sestavy překvapili trenéři fotbalové Sparty v dnešní odvetě 4. předkola Evropské ligy proti FC Vaslui. Do hry poslali na pravou stranu obrany Ondřeje Kušníra místo Vlastimila Vidličky a místo záložníka Libora Sionka dostal přednost útočník Václav Kadlec. Letenští proto nastoupí v rozestavení 4-4-2. Jen mezi náhradníky jsou Jiří Jarošík s Tomášem Řepkou.