SPARTA - PLZEŇ 0:2
Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Sparty, která už má v tabulce na Plzeň osmibodový náskok. Její výhru 2:0 sledovalo ve Štruncových saech 8415 diváků, tedy zaplněný stadion.
90. minuta
Kweuke už bojoval s bolestí a křečemi při každém kroku. Proto ho střídá obránce Brabec.
90. minuta
Poslední záchvěv nadějí pro Plzeň končí v rukavicích Švengera.

Čárový rozhodčí: M. Wilczek
87. minuta
Plzni by teď pomohl maximálně zázrak. Sparta sebejistě míří za vítězstvím ve Štruncových sadech, kde na jaře prohrála 0:1 a prakticky tak přišla o titul.
85. minuta
Kweuke má křeče, ale to nic nemění na tom, že se spoluhráči dokonale ohlídal hvězdy typu Horvátha, Koláře, Rajtorala, Pilaře, Limberského či Petržely.
83. minuta
Další centr Plzně, který nenašel adresáta. Tentokrát zkoušel štěstí Jiráček
81. minuta
Snažení Plzně zůstává u náznaků. Pilař znovu zakončoval, ale hradbu obětavých sparťanů neprostřelil. A tak to vlastně vypadá celý zápas.
80. minuta
Juhar dostal míč do sítě, ale rozhodčí už předtím hru přerušil kvůli faulu Kweukeho na Čišovského.
77. minuta
Podaného střídá Juhar, fanoušci Spartu bouřlivě tleskají na adresu muže, jenž odchází.
75. minuta
Žlutou kartu dostal také Rajtoral.
72. minuta
Horváth mohl snížit, ale přízemní střela míří přesně do bezpečných zóny rukavic brankáře Švengera. Sudí stejně odpískal ofsajd.
71. minuta
Hlavní trenér Sparty Martin Hašek ví, že se možná hraje i o jeho budoucnost. Odmítal Fillovi vrátit u postranní čáry míč a emotivně rozhazoval rukama.
70. minuta
Podaný zřejmě nechtěně vyslal Kweukeho do sólového úniku, ale útočník tentokrát nezahrozil.
65. minuta
Plzeňský stoper Marian Čišovský vyslal výtečně míč do Kolářovi dráhy. Švenger ale celou akci předpověděl a vychytal.
64. minuta
A také Sparta sáhla k první změně. Na hřiště vyběhl autor vítězství nad Hradcem Králové Jakub Mareš. Střídá Sionka.
62. minuta
Plzeňský Ďuriš střídá v útoku Bakoše.
61. minuta
Sionko zkoušel chytrý dloubák, ale brankář Marek Čech se nenechal nachytat a míč lapil.
59. minuta
Připomněl se Kweuke, od Sionka sice dostal mizernou přihrávku, ale po svém se otočil a pohotově pálil moc vysoko.
58. minuta
Obrovská šance Plzně! Pilař řádil na metru s míčem a nakonec přihrál volnému Rajtoralovi. Vytažený bek ale těsně minul branku.

PLZEŇ - SPARTA 0:2 (0:2)

BRANKY: 5. a 29. Kweuke