56. minuta
Borisov
Kežman prošel přes tři hráče Plzně, ale na dostřel se nedostal. I tak ale BATE pokračuje v postupném útoku.
53. minuta
Plzeň
Signál z přímého kopu v podání Plzně nadzvedl diváky ze sedadel. Limberský ale z bodu pro penaltu obranný val nepropálil.
21:48
Začala druhá půle zápasu.
45. minuta
důležité
První poločas právě skončil.
45. minuta
gól
Plzeň vede 1:0! Pilař našel ve vápně Jiráčka, který se rychlým pohybem zbavil obránce a nacentroval. Na zadní tyči číhal nekrytý Bakoš a uklidil balon do sítě. Plzeňský útočník tak dal historicky první gól Viktorie v Lize mistrů.
44. minuta
Borisov
Posledních pět minut se hraje výhradně na polovině Plzně. Borisov se do šancí zatím ale nedostává.
41. minuta
Borisov
Čech musel zasahovat proti další dalekonosné přízemní střele.
40. minuta
Borisov
Poslední minuty první půle patří hračům BATE Borisov, kteří drží míč na svých kopačkách a hledají skuliny v plzeňské defenzivě.
37. minuta
Plzeň
Petržela z ideální parkety, dvacet metrů od svatyně BATE, se snažil umístit střelu ke vzdálenější tyčce. Ve skutečnosti zamířil pouze do míst, kde stál připravený brankář Gutor.
36. minuta
Borisov
Gerdeychuk se snažil obstřelit plzeňského beka, ten ale střelu srazil na roh. Po něm se míč odrazil na hranici velkého vápna, odkud vypálil hráč běloruského celku. Čech se k tyči pro střelu natáhl.
33. minuta
Na Petrželův centr byl Bakoš krátký. Ani Limberský z druhé strany nebyl přesný.
32. minuta
Horváth už natahoval k velké ráně, ale obránce jej doběhl a skluzem ho o míč připravil.
31. minuta
Horváth se efektivně zbavil dvou soupeřů, když si míč překopl přes hlavu. Ti ho zastavili faulem.
30. minuta
Borisov
Kežman dostal malinko volného prostoru a ihned zahrozil. Ve sprintu vystřelil přes Bystroně a rozvlnil boční síť.
27. minuta
Borisov
Záložník Borisovu hledal stříleným pasem spoluhráče ve vápně. Míč se ale dostal k Čišovskému, kterému se odkop vůbec nepovedl. V ochozech to jen zahučelo, když míč prosvištěl kolem branky Viktorie.
26. minuta
Po menší odmlce se do hry dostala také pravá strana plzeňské sestavy. Rajtoral ale přes obránce odcentrovat nedokázal.
25. minuta
Kežman se svíjí na hřišti s bolestivou grimasou. Ale ani tentokrát si nežádá ošetření.
23. minuta
Plzeň
Jiráček upláchl podél levé postranní čáry a hledal spoluhráče ve vápně. Bakoš na vysoký míč nedoskočil a za ním už nikdo nečíhal.
22. minuta
Plzeň
Pilař obral o balon Volodka a na hranici pokutového území napřáhl. Trefil ale pouze clonícího beka BATE.