Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

Po chybě Hlouška se na Čontofalského řítil Kadlec, ale nezakončil, neboť včas vysprintoval z brány slovenský brankář a udržel nerozhodný stav.
20. minuta
Sparta
Kweuke se ocitl sám před brankou červenobílých. Šance ale končí, aniž by začala. Sudí hru přerušuje, protože Krejčí se předtím dostal do zámezí.
19. minuta
Teď kombinovala Slavia, ale do útoku se snaží prosadit vzduchem. Tam ovšem kraluje důrazný Jarošík.
17. minuta
Sparta
Kweuke prodloužil hlavičkou balon do slávistického vápna. Šanci zhatil včasný výběh brankáře Čontofalského.
15. minuta
Sparta
Nevydařená střela Metějovského se snášela ke Kušnírovi. Pravý bek ale míč nezachytil.
15. minuta
Krejčí si podél levé strany předkopl balon a zastavil ho až faul Petráka. Domácí standardku střelou na branku Čontofalského nezakončili.
13. minuta
Hloušek stíhal Kadlece, souboj ovšem skončil pádem obou. Útočník Sparty se dožaduje pokutového kopu. Sudí však zůstává v klidu.
11. minuta
Sparta
Na tribunách se rozlehly transparenty na podporu Tomáše Řepky. Protilehlou zaplavila vlajka Sparty s "2" uprostřed. "Stojíme za svým kapitánem '2'," je k vidění také.
10. minuta
Slavia
Slavia zakombinovala v pokutovém území Sparty. Na konci útoku byl Blažek, ale jeho křižná střela z pravé strany tyč minula.
10. minuta
Slavia
9. minuta
Zápotočný odvrací centr sešívaných. Blažek se individuálně neprosadil a míč do hry outem hodí Pamič.
7. minuta
Sparta
Nitrianský osvobodil Slavii za cenu rohového kopu. Po něm odvrací Hloušek a následuje další standardní situace. Akci ukončil praporek pomezního kvůli postavení mimo hru.
6. minuta
Sparta kombinuje na své polovině. Míč si vyměňují Jarošík a Zápotočný.
4. minuta
Na Pospěchův centr si vyběhl až na hranici velkého vápna Švenger a míč lapil.
2. minuta
Sparta
Nepřesná přihrávka slávistického záložníka darovala balon Kweukemu, který se téměř z poloviny hřiště snažil překvapit Čontofalského. Pokus ale byl hodně nepřesný.
1. minuta
Slavia
Míč mají v moci slávisté. Na polovině Sparty se ale neprosadili.
1. minuta
důležité
Kweuke zahájil dnešní derby. Sparta do něj vstupuje jako jasný favorit.
19:27
Hráči na hrací plochu nastupují v retro dresech. V těch ale kvůli partnerům a sponzorům zápas neodehrají. Následuje týmové fotcení a utkání co nevidět začne.