Středa 5. srpna 2020svátek má Kristián 22 °C polojasno Předplatné LN

BORISOV - PLZEŇ 1:0

50. minuta
Viktoria Plzeň malá ikonka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Limberský přistrčil míč Petrželovi, ten jej mezi obránci předal Kolářovi a plzeňský středopolař z mírného úhlu poslal dělovku do brankáře Borisova.
48. minuta
Petržela se pokusil vystřelit z rohu velkého vápna. Míč s jeho pomocí skončil několik metrů od branky.
46. minuta
Po přestávce přivítala fotbalisty na stadionu hustá mlha. Oproti prvnímu dějství je mnohem silnější.
46. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Začal druhý poločas zápasu.
45. minuta
První poločas je u konce.
45. minuta
Bate Borisov malá ikonka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Domácí měli velkou šanci vyrovnat. Skaviš si obhodil jednoho z obránců a vystřelil, jeho pokus však ve skluzu zblokoval Bystroň.
42. minuta
Petržela se uvolnil až do pokutového území, přilákal na sebe dva obránce a poté poslal míč na hranici malého vápna do míst, kde byl připravený Bakoš. A plzeňský útočník se nemýlil.
42. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Plzeň vede 1:0.
35. minuta
Bystroň si vykoledoval žlutou kartu za faul na Bressana.
33. minuta
Bressan z velké vzdálenosti vytřelil mimo.
30. minuta
Během úvodní půlhodiny hry předvedla Plzeň velice kvalitní výkon a je zatím lepším týmem.
28. minuta
Bakoš se prosadil mezi dvojicí obranců a hlavou poslal míč na Ševinského, ten však byl na malém vápně pokrytý.
27. minuta
Série rohů Plzně ohrožení branky domácích nepřinesla.
23. minuta
Petržela se prokličkoval na hranici pokutového území až ke střele. Po jeho pokusu musel zasahovat brankář Gutor.
21. minuta
Obrovská chyba při rozehrávce Plzně. Bressan se zmocnil míče a se spoluhráči postupoval na Čecha, na hranici pokutového území si srovnal míč na pravou nohu a vystřelil - netrefil branku.
19. minuta
Skaviš se obtočil okolo obránců, ale ani on nezamířil přesně.
18. minuta
Jurevičův pokus prolétl vysoko nad brankou Plzně.
14. minuta
Po Jiráčkově akci střílel z devatenácti metrů Petržela, jeho pokus byl ale zblokován.
13. minuta
Rajtoral nacentroval od lajny míč přesně na Bakoše, který se zbavil obránců a vystřelil. Jeho hlavičku ale gólman Gutor vychytal.
10. minuta
Ihned po rohovém kopu se v brejkové situaci ocitli útočníci domácích. Na konci celá akce stál na hranici velkého vápna Bressan, který zamířil míč mimo tyče.