BORISOV - PLZEŇ 0:1 (0:1)
20:49
Je tady konec! Plzeň zaslouženě porazila Borisov 1:0 a nakročila do Evropské ligy.
90. minuta
Rozhodčí nastaví tři minuty. Plzeň je blízko svého prvního vítězství v Lize mistrů.
90. minuta
Plzeň naposledy střídá. Řezník nahradil Pilaře.
87. minuta
Plzeň je teď hodně zatažená v obraně a čeká, s čím přijde Borisov.
85. minuta
Fillo se ve vápně zbavil Bordačev, pak však se střelou příliš váhal.
84. minuta
Současný průběh zápasu jednoznačně vyhovuje hostům: Plzeň vede 1:0 a Borisov se nedostává do střeleckých pozicí.
83. minuta
Další střídání plzeňských fotbalistů. Místo Petržely na trávník přišel Fillo.
80. minuta
Trenér Vrba střídá. Bakoše nahradil Ďuriš.
79. minuta
Kežman se poprvé od příchodu na trávník odhodlal ke střele. Jeho pokus ze třiceti metrů nenadělal mnoho problémů brankáři Čechovi.
77. minuta
Trenér Borisov reaguje na nepříznivý vývoj zápasu a do hry posílá kanonýra Kežmana. Ten nahradil útočníka Skaviše.
72. minuta
Bakoš přidržel unikajícícho Bressana taktickým faulem a dostal žlutou kartu.
69. minuta
Domácí sice častěji drží míč na svých kopačkách, ale nebezpeční příliš nejsou.
65. minuta
Plzeň hrozí z brejků. Jiráček vyslal nádhernou přihrávku na Koláře, který však zcela osamocený ve vápně trefil koleno brankáře Gutora.
63. minuta
Pavlov inkasoval žlutou kartu za zbytečný faul na Bakoše.
60. minuta
Po přímém kopu domácích opět Plzenští přečíslili obranu Borisova. Jiráčkovi šel chvíli sám na brankáře, ale chyběla mu rychlost, a tak zasekl míč a zpětnou přihrávkou vybídl spoluhráče k zakončení. Pilařova střela ovšem neměla potřebné parametry.
57. minuta
Plzeň měla obrovskou šanci. Petržela spolu s několika spoluhráči přečíslil obranu domácích, dostal se až do vápna, ale místo přihrávky na lépe postavené útočné kolegy volil střelu z úhlu. A ta nebyla výrazným problémem pro brankáře Gutora.
56. minuta
Volodko teď možná trochu naivně zkoušel štěstí dalekonosnou střelou téměř z pětatřiceti metrů.
54. minuta
Bakoš si ve vápně zpracoval míč a z otočky vystřelil jen několik decimetrů vedle tyče.
53. minuta
Gólman Čech šel do jednoho z centrů domácích nedůrazně a hned z toho byla velká šance. Míče se totiž následně zmocnil Bordačev a padáčkem jej poslal do břevna.