23. minuta
AC Milán
Robinho si před velkým vápnem lehce poradil se dvěma plzeňskými hráči a lobem hledal spoluhráče před brankou. Pozičně byl ale výborně postavený Limberský a míč odhlavičkoval do bezpečí.
21. minuta
AC Milán kombinuje kolem obranného bloku Plzně. Svěřenci trenéra Vrby ale poctivě brání a nepouštějí soubeře na dostřel Čechovy svatyně.
18. minuta
Plzeň

Do centru se akrobaticky položil Pilař, ale "polonůžkami" milánskou branku netrefil. Krásný fotbalový moment.

• Plzeň - AC Milán (Pilař)

Plzeň - AC Milán (Pilař) / Autor: ČTK

17. minuta
Plzeň
Petržela posílal Koláře do samostatného úniku Koláře. Do pasu se ovšem na poslední chvíli skluzem položil Mexes a míč odklonil na roh.
14. minuta
Plzeň
Petrželův centr pouštěl za sebe Bakoš, kam si nabíhal Kolář. U pasu byl však pozdě a nestihl včas zareagovat.
11. minuta
Plzeň
De Sciglio nahrál přímo Danielu Kolářovi, jenž s postupoval středem hřiště. Nakonec ho zastavil skluzem Ambrosini, za což vidí žlutou kartu.
11. minuta
Taiwův pas do pokutového území Viktorie našel pouze Pavla Horvátha, který situaci ihned uhasil odkopem.
8. minuta
Pertžela si u vlastní branky drze poradil se dvěma soupeři a poslal balon na Jiráčka. Záložník ihned vysílal Bakoše do samostatného úniku, který ovšem zastavil praporek asistenta rozhodčího - ofsajd.
7. minuta
Robinho se uvolnil podél levé postranní čáry a nahrál do středu na Seedorfa. Ten se mu míč snažil vrátit, ale pasu chyběla přesnost i razance a myšlenku přečetl Rajtoral.
6. minuta
Plzeň
Kolář ale na půlící čáře zachytil přihrávku a sprintoval do pokutového území AC. Nakonec byl vytlačen, vybojoval alespoň roh.
5. minuta
AC Milán
Mič na kopačkách drží hráči italského celku. Kombinují na polovině Plzně a hledají mezírky v její obraně.
3. minuta
Limberského centr skončil až v zámezí. Míč do hry uvedl opět brankář Amelia.
2. minuta
Plzeň
Po rohovém kopu se centr snesl k zadní tyči na Bakoše. Útočník balon sklepl jen po sebe, kam si naběhl Bystroň. Ve slibné pozici branku ale o hodně přestřelil.
1. minuta
Po špatné přihrávce AC středem hřiště postupoval Petržela. Dlouho váhal, co s balonem udělá. Nakonec ho obránci soupeře odzbrojili.
1. minuta
Utkání bylo právě zahájeno. Plzeň vstoupila do poslední utkání v Lize mistrů v letošní sezoně.
20:05
AC Milán
Milán: Amelia - De Sciglio, Bonera, Mexes, Taiwo - Nocerino, Ambrosini, Emanuelson - Seedorf - Pato, Robinho.
19:31
Plzeň
Sestava Plzně: Čech - Rajtoral, Čišovský, Bystroň, Limberský - Horváth, Jiráček - Petržela, Kolář, Pilař - Bakoš.
POSTUPOVÁ MATEMATIKA
- Plzni stačí remíza k jistotě získání třetího místa ve skupině
- Pokud Borisov nezvítězí v Barceloně, Plzeň skončí třetí bez ohledu na výsledek svého utkání
- AC Milán se už nemůže posunout z druhého místa za Barcelonou
AC Milán
Fotbalisté AC Milán zvítězili v generálce na úterní závěrečný zápas skupiny Ligy mistrů s Plzní 2:0 v Janově. Nejméně do nedělního utkání Juventusu s Cesenou se dostali do čela tabulky italské ligy. Domácí prohráli podruhé v řadě 0:2 a rozdmýchali spekulace o konci trenéra Alberta Malesaniho.
AC Milán
Fotbalisty AC Milán postihla před úterním utkáním Ligy mistrů proti Plzni další ztráta, kvůli dodatečnému disciplinárnímu trestu budou postrádat záložníka Alberta Aquilaniho. Italský reprezentant nesmí v pražském Edenu nastoupit, protože mu UEFA přisoudila žlutou kartu z utkání s Barcelonou. V něm rozhodčí napomenul omylem za faul na Xaviho milánského obránce Alessandra Nestu, přestože prohřešku se dopustil Aquilani. Ten už dostal žlutou kartu předtím, takže měl být vyloučen. Místo toho si nyní odpyká trest za žluté karty.