REAL - BARCELONA 1:3 (1:1)
Konec. Barcelona v Madridu zvítězila 3:1 a bodově se na Real dotáhla. "Bílý balet" má však stále jeden zápas k dobru.
95. minuta
Real Madrid

Cristiano Ronaldo v nastavené čtvrté minutě trefil pouze dobře postavenou zeď.

• Utrápený Cristiano Ronaldo

Utrápený Cristiano Ronaldo / Autor: Reuters

93. minuta
Real Madrid
V závěru nastaveného času byl před vápnem faulovaný Ronaldo. Real má možnost z přímého kopu skóre kosmeticky poupravit.
90. minuta
důležité
Základní hrací doba vypršela. Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
89. minuta
FC Barcelona
Hrdina předchozího okamžiku vystřídal: Iniestu nahradil Pedro.
86. minuta
Iniesta byl v obrovské šanci. Dobře postavený Casillas ho ale vychytal. Z následné dorážky barcelonský záložník trefil pouze obránce.
84. minuta
Real Madrid
Skvělý zákrok Valdése, kterým zlikvidoval velice dobrou střelu Kaká levačkou.
84. minuta
Další střídání: útočník Villa nahradil Sanchéze.
82. minuta
Iniesta se prokličkoval až na vápno, jenže špatnou přihrávkou na Sanchéze celou akci pokazil.
79. minuta
Barcelona poprvé střídá: Fabregase na hřišti nahradil Keita.
77. minuta
Hráči Barcelony hrají svoji hru a nikam se netlačí. V poklidném tempu si přihrávají a pozvolna postupují vpřed.
75. minuta
Real Madrid
Benzema ve vápně zasekl míč a v dobré pozici tvrdě vystřelil. Jenže mimo.
75. minuta
Xavi si naběhl na centr Alvese, jenže nehlavičkoval přesně a prostor mezi tyčemi netrefil.
70. minuta
Real Madrid
Hráči Realu madrid jsou frustrovaní z vývoje utkání a dopouštějí se faulů. Za skluz na Messiho byl žlutou kartou potrestán Ramos.
66. minuta
gól
Barcelona dává tento zápas svým sokům tvrdou lekci z produktivity. Alves přebral přihrávku od Messiho, nacentroval na zadní tyč, kde v pádu usměrnil míč do sítě Cesc Fabregas.
66. minuta
gól
Gól! Barcelona vede v Madridu už 3:1.
65. minuta
Real Madrid
Alonso nádherným centrem našel zcela volného Ronalda. Hvězda Realu Madrid měla tutovou šanci vyrovnat, jenže z ideální pozice zamířila hlavou těsně vedle.
64. minuta
Messiho střela z přímého kopu prolétl těsně vedle zdi a pravé tyče Cassilasovy branky.