24. června 2008 12:22 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Sparta získala Kušníra

Ondřej Kušnír (vlevo) bojuje o míč s mladoboleslavským Brunclíkem. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ondřej Kušnír (vlevo) bojuje o míč s mladoboleslavským Brunclíkem. | foto: ČTK

PRAHA Zástupci Viktorie Žižkov a Sparty Praha se v pondělí večer domluvili na přestupu fotbalového záložníka Ondřeje Kušníra, který dnes odpoledne podepíše na Letné čtyřletou smlouvu a okamžitě odcestuje za týmem na soustředění do Františkových Lázní.

Žižkovský klub to oznámil na svém webu, ČTK informaci potvrdili hráčův agent Pavel Zíka i sparťanský mluvčí Jakub Otava. Čtyřiadvacetiletý Kušnír strávil na Žižkově dva roky, na svém kontě má 26 ligových zápasů a vstřelil čtyři góly. "Fotbalista by měl podepsat ve Spartě smlouvu dnes odpoledne, a pokud všechno bude dotaženo, odcestuje za mužstvem," upřesnil Otava.

Kušnír prozradil, že velký zájem o něj měla také Slavia, ale nakonec oblékne rudý dres. "Vše se dohodlo pozdě večer a dnes ve 13 hodin mám na Spartě podepsat smlouvu. O mém přestupu se mluvilo už od zimy - nejdříve měla zájem Slavia a v průběhu jara do jednání vstoupila i Sparta. Já osobně jsem ani jednoho z těchto zájemců nejdříve nepreferoval, jen jsem měl zájem se ve fotbale posunout o stupeň výš," řekl fotbalista.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!