3. listopadu 2008 20:03 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Sparťanská ryba smrdí od hlavy až k ocasu

V jednotě je síla. Sparťanští intelektuálové z řad fanoušků. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V jednotě je síla. Sparťanští intelektuálové z řad fanoušků. | foto: ČTK

PRAHA Užijte si slávisté svých "okamžiků" slávy, dlouho trvat nebudou. Nejpozději ve čtvrtek vám "posvátnou" půdu v jistém Edenu notně pošlape anglická Aston Villa. Znovu se ukáže stará pravda o jednookém králi mezi slepými.

Bohužel mezi ty slepé v současnosti patří i pražská Sparta. Především její vedení a trenér Jozef Chovanec. Je hezké, že si neustále sypete popel na hlavu, ale.... Pane trenére, vy máte koučovat, ne hráče omlouvat!!! A pokud si s tím nevíte rady, bězte o dům dál.

A můžete s sebou vzít partu intelektuálních fanoušků, kteří se opět dnes předvedli na Bazalech v tom nejkrásnější světle. Marně přemýšlím  k čemu tyto pitomce přirovnat. Mezi lidi rozhodně nepatří, přirovnat je ke zvířatům by byla urážka němých tváří. Co ještě musí udělat, aby se od nich sparťanské vedení definitivně distancovalo a rázně proti nim zakročilo?

Bohužel, sparťanská "ryba" smrdí od hlavy až ocasu.

Autor (23) je Sparťanem již od svých prvních nadějných fotbalových krůčků.

Antonín Vavrda

ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo
ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo

V roce 2016 se Elišce Hladové a jejímu partnerovi narodila Beátka. Až do té chvíle netušili, že dcerka nebude v pořádku. Přišla však na svět s Treacher Collinsovým syndromem...