Středa 28. července 2021, svátek má Viktor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

Stanciu a Slavia navždy. Rumunský záložník si nechal zvěčnit úspěšnou sezonu tetováním

Vysmátý Nicolae Stanciu se dočkal ligového titulu až se Slavií. foto:  Michal Sváček, MAFRA

Praha - Nicolae Stanciu zažil se Slavií vskutku úspěšnou sezonu. Mistrovský titul korunovaný cenou pro nejlepšího cizince i záložníka soutěže či účast v základní skupině Ligy mistrů vedle gigantů jako jsou Barcelona, Inter Milán a Dortmund. Není divu, že se rumunský záložník rozhodl svoji životní etapu vytetovat na své tělo.
  7:12

„Titul řadím vysoko, protože tady je nejlepší parta, jakou jsem kdy ve fotbale zažil. Fantastičtí hráči, kamarádi, jsme jako jedna rodina,“ těšilo Stancia po konci sezony.

Rumunský záložník se tak rozhodl, že si své tělo zkrášlí tetováním, jež tuto životní etapu zvěční. Na levou holeň si nechal vytetovat dvě hvězdy, zkratku SKS spolu se sedmičkou, kterou nosí na dresu, a dvacítku, jež znázorňuje počet mistrovských titulů sešívaných.

„Pro mě bylo neuvěřitelné vidět, jak kluci na tréninku makají. Přišel jsem do týmu, který loni vyhrál double, byl ve čtvrtfinále Evropské ligy, ale každý hráč je pořád stejně hladový. Všichni na tréninku dřou naplno, chtějí se zlepšovat,“ všímá si rozpoložení v kabině, které ho v Edenu udrží pravděpodobně i v příští sezoně.

Vysmátý Nicolae Stanciu se dočkal ligového titulu až se Slavií.
Slávisté šli v Ostravě do vedení díky přímému kopu Stanciua.
Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!