Pátek 1. prosince 2023, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

Strach o kolegu. Televizní expert Rosa v přímém přenosu zkolaboval, skončil v nemocnici

Televizní expert Antonín Rosa (na snímku z roku 2017 v dresu Jihlavy). foto: ČTK

Praha - Televizní komentátoři a diváci televize O2 TV byli v přímém přenosu utkání mezi Slavií a Teplicemi svědky kolapsu experta Antonína Rosy. Tomu se totiž udělalo špatně a musel být odvezen do nemocnice. Podle svých slov je již v pořádku.
  14:56

Rosa se před začátkem zápasu jako obvykle věnoval rozboru nadcházejícího utkání, když se mu znenadání zamotala hlava a začal padat. Pohotový moderátor Petr Svěcený svého kolegu zachytil a několikrát se jej zeptal, zda je v pořádku. 

Ač se Rosa tak snažil působit, na první pohled mu moc dobře nebylo. Skončil proto v péči zdravotníků, kteří jej pro jistotu odvezli do nemocnice. Podle svých slov by však měl být v pořádku. „Jak asi někteří víte, včera se mi stala nepříjemná věc ve studiu O2 TV Sport. Podle doktorů sehrálo roli více faktorů (málo tekutin a cukru v těle, stání na jednom místě). Člověku prý přestane proudit krev do hlavy a je to. Já cítil, jak mě polil studený pot a pak už černo!“ popsal na svém Twitteru. 

„Chtěl bych poděkovat zejména kolegovi Petru Svěcenému za to, jak mi pomohl a přesto dál moderoval. Dále Davidovi Sobiškovi a Františku Hašplovi. Obrovský díky patří všem lidem z O2 TV Sport. Byli jste mi všichni velkou oporou! Děkuji také vám všem, kteří jste mi napsali. Moc si toho vážím,“ dodal. 

Pronájem bytu 2+kk, 111 m2, Jindřichův Hradec, U Nádraží
Pronájem bytu 2+kk, 111 m2, Jindřichův Hradec, U Nádraží

sídliště U Nádraží, Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec II
17 000 Kč/měsíc