6. července 2011 15:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Švédka po zápase na MS dala fandovi dres i pusu

Josefine Öqvistová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Josefine Öqvistová. | foto: Reprofoto

AUGSBURG Zajímavý pohled se naskytnul fanouškům po zápase na MS ve fotbale žen mezi výběrem Švédska a Severní Koreje. Útočnice severského výběru Josefine Öqvistová, který vyhrál 1:0, si po duelu povídala s jedním z fanoušků. Jeho kamarád v dresu německé reprezentace ji poté vybídl, zda by si s ní nevyměnil trika. Překvapená sedmadvacetiletá kráska nakonec souhlasila a získala tak nejednoho dalšího fanouška...

Že hážou mezi příznivce dresy fotbalisté, není zase až tak obvyklé. Aby si ale po utkání povídali s fanoušky už tak často neuvidíte. Zvláště na akci typu MS. Na stadionu v německém Augsburgu, které je jedním z měst pořádajících letošní světový šampionát žen, zažili příznivci hodně kuriózní situaci.

Po vítězství spolufavoritek turnaje ze Švédska 1:0 nad Severní Koreou se útočníce Josefine Öqvistová zapovídala jedním z diváků v hledišti. Jeho kolega vedle něj v německém dresu se následně k pohledné blondýnce naklonil a zeptal se jí, zda by si s ním nevyměnila trikot.

Sedmadvacetiletá hráčka, která už má za sebou i focení například v plavkách pro společenské časopisy, po chvilkovém váhání souhlasila. Svému fanouškovi pak k dresu nadělila na cestu i pusu a poté už v německém dresu pospíchala do kabin. Tak určitě spoluhráčky její nový úbor musel překvapit.

Kdo ví, zda Öqvistová našla pochopení u své trenérky, srdce nejednoho fanouška si ale určitě získala. Na serveru youtube.com její kousek již vidělo několik stovek tisíc návštěvníků...

Josefine Öqvistová si mění dres s fanouškem.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!