26. července 2011 20:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

TIME OUT: Desetikačka za fotbal by stačila

Fotbalisté Slavie odehráli zápas s Příbramí bez publika | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fotbalisté Slavie odehráli zápas s Příbramí bez publika | foto: ČTK

Takže už je jasné, kolik budou muset fandové vytáhnout ze šrajtofle, aby se mohli od blížícího se víkendu "kochat" představením v soutěži zvané první fotbalová liga.

Hrstka rozverných podivínů možná zaplatí na Slavii za sport v českých zemích jen vzdáleně připomínající špičkový fotbal i 550 korun. V Jablonci naopak přišli na to, že pohled na ligový zápas nestojí skutečně za víc než za 60 korun.

VÍCE O CENÁCH LÍSTKŮ NA ČESKÉ FOTBAL:

Kluby přiznávají, že výše vstupného nehraje v jejich rozpočtech klíčovou roli. Na druhou stranu je jim ale jasné, že i kdyby zavedly dejme tomu pouze symbolické vstupné ve výši deseti korun, fandů by nejspíš do hlediště o moc víc stejně nedostaly. Prakticky žádný klub jim totiž svěží galapředstavení nemůže nabídnout. Často spíše fotbalovou mizérii.

Když už ale na fotbale celkem často riskujeme zdraví, pak je určitě příjemnější nechat si alespoň namlátit za desetikačku než v Edenu za onen půllitr.

Advantage Consulting, s.r.o.
TECHNIK KVALITY - SMĚNNÝ PROVOZ

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 23 000 - 28 000 Kč