9. června 2008 12:44 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Útočník Ordoš do Olomouce

Michal Ordoš (vlevo) bojuje o míč s Antonínem Rosou z Teplic | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Michal Ordoš (vlevo) bojuje o míč s Antonínem Rosou z Teplic | foto: ČTK

OLOMOUC Fotbalista Michal Ordoš by měl do Olomouce z Bohemians 1905 rovnou přestoupit.

Přestože podle první verze dohody se mělojednat o roční hostování s opcí, Sigma nakonec vytáhlého útočníka nejspíše získá na tři a půl roku.Kontrakt je podmíněn už jen úspěšným výsledkem zdravotních testů. Ještě podle sobotních zpráv z oficiálních klubových webů to vypadalo, že Olomouc si novou posilu nejprve přivede na roční hostování s předkupním právem.

"Byl to informační šum. Dneska jsem hráči dal návrh smlouvy na tři a půl roku a pokud úspěšně zvládne lékařskou prohlídku, kontrakt automaticky vstoupí v platnost," řekl ČTK Kubíček. Příchodem Ordoše by posilování nemělo skončit, Olomouc během přestupového léta líčí i na další ofenzivní hráče. V hledáčku má i hráče z Afriky, Slovenska nebo Polska.

"Chtěli jsme hlavně vytáhlého hrotového útočníka, který už něco odkopal a jsme rádi, že máme Michala Ordoše, který je Moravák, pochází nedaleko odsud a prostředí zná," uvedl Kubíček. "Pracujeme ale ještě na dalších hráčích. Všichni manažeři jsou momentálně ve Švýcarsku a Rakousku na Euru, proto zítra tam pojedu taky a budu jednat přímo na místě," dodal Kubíček.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!