Diskuse k článku: Veřejná volba, ale bez médií

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 15.7.2008 2:19
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
9.7.2008 19:17

Volba trenéra

  To co z hledání trenéra udělala media,spolu s výroky p.Košťála,nepomůže žádnému zvolenému .Bude mít přetěžký úkol se s tím poprat.O výběr hráčů strach nemám,ale s názory všech těch "moudrých" bude mít mnoho práce.

Mým favoritem je pan RADA.Myslím si,že si to za dosavadní odvedenou práci v kopané zaslouží!Ve fotbale pracuji řadu let  a tak těžká volba trenéra reprezentace tu ještě nebyla.Pane Rado,věřím ve Vaše zvolení a přeji Vám mnoho úspěchů! 

15.7.2008 2:14

Re: Volba trenéra

Taky bych asi zvolil pana Radu. Přece kozel je nejlepší zahradník. Radu jsem poznal jako hráče i jako trenéra. Můj názor je že Rada by pro národ´ák obrazně řečeno i zemřel. Ten je schopen jít v únoru při zápase národního týmu jít kaučovat na lavičku jenom v tričku protože hráči jsou také jenom v dresu. Odborné znalosti nemohu posoudit jsem jenom fanda.

8.7.2008 17:14

Odvaha

NAJDE NĚKDO Z  VV ODVAHU A VYZVE TO SHNILÉ VEDENÍ K REZIGNACI??? PAK TA VOLBA BUDE MÍT NĚJAKÝ SMYSL!!!!

8.7.2008 10:42

Chovanec??

Tak jestli bude Chovanec trenérem národního týmu České republiky, tak končím s fotbalem v českých barvách a fandím radši Laosu...

15.7.2008 2:19

Re: Chovanec??

Souhlas. Pan CHovanec nemá na to trénovat národní tým. Hlavně je hodný a na to už jednou u národ´áku dojel. Hráči by toho zneužívali. Bohužel fotbalového Růžičku nemáme.

Najdete na Lidovky.cz