21. prosince 2010 16:43 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Blázníví fanoušci honili hráče po hřišti a házeli po nich petardy

Fanoušci Panathinaikosu nahánějí hráče. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fanoušci Panathinaikosu nahánějí hráče. | foto: www.youtube.com

ATÉNY Panathinaikosu Atény hrozí trest za chování fanoušků, kteří po sobotní domácí porážce 0:1 s ligovým nováčkem Olympiakos Volos honili hráče svého týmu po hřišti a házeli po nich petardami. Naštvaní fanoušci, kteří pronikli na plochu Olympijského stadionu, se také snažili prorazit do VIP prostor, než je vytlačili pryč pořadatelé a policie.

"V úterý se sejde disciplinární komise a pravděpodobně ve čtvrtek bude následovat disciplinární slyšení, po němž se rozhodne, jaký trest klub dostane," řekl agentuře Reuters mluvčí řecké Super League. Panathinaikos přitom už minulý čtvrtek dostal za dřívější řádění fanoušků pokutu 96 tisíc eur (2,4 milionu korun).

Po víkendové porážce ztrácejí svěřenci portugalského kouče Jesualda Ferreiry na vedoucí Olympiakos Pireus v polovině sezony pět bodů. Situace vedla k pondělní rezignaci prezidenta klubu Nikose Paterase.

ČTK, Lidovky.cz

Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?
Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?

Ahoj, prosím poraďte mi, jak se s tím srovnat.