Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

11:19
RIO DE JANEIRO - Známý brazilský brankář Rogerio Ceni opět připomněl, proč je nejvíce skórujícím brankářem v historii fotbalu. V nedělním utkání brazilské ligy proměnil přímý kop a zařídil tak Sao Paulu vítězství 4:3 na hřišti Santosu. Vstřelil tak svůj první gól v sezoně, ale již 84. gól kariéry.

Rogerio Ceni dává gól. foto: youtube.com

Sau Paulo v souboji se Santosem dvakrát prohrávalo, ale v 66. minutě byl stav 3:3. O chvíli později domácí faulovali těsně před pokutovým územím, k přímému kopu se postavil Ceni a umístěnou střelou k tyči využil chyby domácí zdi.

CENIHO VÍTĚZNÝ GÓL:

V 77. minutě se pak Ceni zapsal do statistik i negativně, když za faul mimo pokutové území na unikajícího Jeana dostal červenou kartu. I bez něj ale Sao Paulo těsnou výhru udrželo a na čtvrtém místě tabulky ztrácí po 31. kole jen dva body na vedoucí Palmeiras.