7. července 2010 19:14 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Další pohroma pro Brazilce. Kapitán Flamenga údajně vraždil

Bruno de Souza. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Bruno de Souza. | foto: Reprofoto

RIO DE JANEIRO Brazilská policie pátrá po brankáři Flamenga Brunovi de Souzovi kvůli vyšetřování zmizení jeho bývalé přítelkyně Elizy Samudiové. Pětadvacetiletý fotbalista je podezřelý, že stejně starou ženu se spolupachateli zabil a její tělo schoval.

Policie vypsala pětidenní preventivní zatykač kromě Bruna i na jeho blízkého přítele. V souladu s brazilským právem zatím nebyli dosud z ničeho obviněni, i když se k zapojení do únosu ženy přiznal fotbalistův sedmnáctiletý bratranec. Ten policii navedl do Brunova domu v Belo Horizonte, kam měl ženu před vraždou unést.

POLICIE VYŠETŘUJE VRAŽDU PŘÍTELKYNĚ FOTBALISTY:

Policie pětadvacetiletého brankáře ani v jednom z jeho domů neobjevila, v jednom z nich ale zadržela jeho manželku. Samudiová si už dříve stěžovala na policii, že ji kapitán mistrovského brazilského týmu loni v říjnu unesl, bil a nutil vzít si prášek způsobující potrat. To ale odmítla a porodila dnes čtyřměsíční dítě, za jehož otce označovala Bruna.

Ve fotbalové Brazílii tak ve spojení s milovaným sportem musí fanoušci mluvit o další tragédii pár dní poté, co jejich národní tým vyřadilo ve čtvrtfinále světového šampionátu v Jihoafrické republice Nizozemsko.

ČTK, Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz