Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Dojemná rozlučka. Brazilce Kaká přišli na hřiště pozdravit malí fanoušci

Sport

  6:00
orlando - Je posledním fotbalistou, který získal Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa před příchodem dvojice Cristiano Ronaldo - Lionel Messi. Brazilec Kaká se o víkendu rozhodl, že ve 35 letech pověsí kopačky na hřebík. A fanoušci v jeho Orlandu mu připravili parádní rozlučku, kterou si mistr světa z roku 2002 užil se dvěma mladými fanoušky.

Kaká v dresu AC Milán. foto: Reuters

Když v roce 2007 vyhrál AC Milán naposledy Ligy mistrů, velkou zásluhou na tom měl právě Kaká, který za stejný rok vyhrál zmíněný zlatý míč. 

Poté si vyzkoušel i angažmá v Realu Madrid a znovu přes AC Milán odešel do Orlanda. Nyní zjistil, že ho nenaplňuje fotbal jako dřív, a proto se rozhodl ukončit kariéru.

U fanoušků velmi oblíbený hráč se neubránil slzám už při americké hymně, která předcházela závěrečnému duelu Kaká proti Columbusu (0:1).

V závěru utkání se s Brazilcem neplánovaně přišla rozloučit dvojice malých fanoušků. Kaká se s nimi objal a doprovodil je zpět na tribunu.

V závěru zápasu pak přemohly Brazilce slzy.

Autor:

Už nikdy nevyhazujte zeleninu z lednice: Přečtěte si, jak prodloužit trvanlivost.
Už nikdy nevyhazujte zeleninu z lednice: Přečtěte si, jak prodloužit trvanlivost.

Potravinové dózy jsou nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Jak ale zajistit, aby v nich potraviny zůstaly dlouho čerstvé? Na to jsme se...