3. dubna 2018 17:30 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Fenin se vrátil na obrazovky opilý. Blábolil a nebylo mu rozumět

Martin Fenin o sobě opět nechal slyšet. A opět nechvalně. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Martin Fenin o sobě opět nechal slyšet. A opět nechvalně. | foto: Petr BílekMAFRA

PRAHA Pád Martina Fenina bohužel pokračuje. Fotbalový enfant terrible Martin Fenin o sobě znovu nechal nechvalně slyšet v pondělním diskuzním pořadu O2 Sport TIKI-TAKA, v němž byl viditelně opilý, nešlo mu rozumět, skákal ostatním hostům do řeči a často blábolil.

V roce 2007 mu ležel svět u nohou. Ve finále MS fotbalistů do 20 let dal ve finále proti Argentině úvodní gól zápasů, povedený šampionát ho katapultoval do Frankfurtu, kde vstřelil hned v prvním duelu hattrick.

Pak se ale jeho kariéra zastavila a dnes třicetiletý Fenin střídal průšvih za průšvihem. Těmi nejnámějšími jsou ten, jak si zapálil v Německu svůj byt, nebo ten, jak vypadl z balkónu svého bytu hlavou k zemi.

Po několika pokusech o comeback je nyní bez angažmá, a proto svolil k účasti v tradičním diskuzním pořadu O2 Sport TIKI-TAKA.

Na celý pořad TIKI-TAKA se podívejte ZDE:

Jako teplický odchovanec dostal příležitost okomentovat víkendový šlágr Teplice - Sparta (1:1), jenže mu prakticky nebylo rozumět, skákal ostatním hostům neustále do řeči, mluvil sprostě a jeho věty nedávaly smysl. 

„Hrajeme hokej, nebo tenis?“ zadrmolil nesmyslnou větu.

O videorozhodčím v českém fotbale řekl, že je to pí*čovina a kravina, o vedení fotbalistů Teplic řekl, že to jsou hovada. A to z toho důvodu, že ho na Stínadlech nechtějí současní členové klubu pustit do VIP prostor.

„Teplicím jsem vydělal 150 milionů a nemůžu do VIPky,“ řekl Fenin, který prý nemá permanentku ke vstupu na stadion a nemá ji podle jeho slov ani rodina dlouholetého ředitele klubu, zesnulého Františka Hrdličky. 

Vedení teplického klubu však Feninova slova na svých klubových stránkách dementovala a vyvrátila i slova dalšího Tepličáka, zpěváka Kamila Střihavky, jemuž prý vedení klubu odebralo pernamentku hned po Hrdličkově smrti.

Martin Fenin zatím jen na lavičce svého nového klubu při přípravě s Teplicemi.
Fotbalový útočník Martin Fenin.

„Přijde nám to bezpředmětné komentovat, jen poznamenáme, že rodina Františka Hrdličky má od klubu VIP permanentní vstupenky, proto bychom rádi aspoň tuto evidentní lež vyvrátili,“ stojí v tiskové zprávě.

Fenin, který měl vedle depresí problémy i s alkoholem, se dále vyjádřil k tomu, že si nemůže nikde ani dát pivo, aniž by ho někdo z návštěvníků pohostinství nevyfotil.

„Člověk už si nemůže dát nikde ani pivo, aniž by ho nikdo nevyfotil,“ podotkl.

Otázkou nyní je, zda je lepší, aby ho někdo vyfotil s jedním pivem, než to, aby mluvil k národu v televizi zcela pod vlivem alkoholu.

larJaroslav Šindelář

Online reportáž | FOTBAL

Chelsea - Slavia
4:3
89
Luiz zahrál míč rukou. Otázkou je, jestli už ve vápně či nikoliv.
88
Chelsea už se snaží zápas dohrát s míčem na kopačkách, jenže Luiz nahrál špatně, čehož využil Deli.
86
Střídání: Chelsea: ze hřiště odešel Pedro, nahradil ho Hudson-Odoi.

Najdete na Lidovky.cz