Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Komik Džeko. Nešika Balotelli je k smíchu i spoluhráčům

Sport

  11:38
PRAHA/MANCHESTER - Ta scéna pobavila celý svět. Útočník Manchesteru City se nedokázal dobré dvě minuty před zápasem Evropské ligy s Dynamem Kyjev navléci do rozlišovacího dresu při rozvičování. Možná i proto nakonec v samotném duelu odehrál 36 minut než po brutálním faulu na obránce soupeře uviděl červenou kartu. Na úterním tréninku City si z vlastního spoluhráče vystřelil další útočník týmu - Edin Džeko.

Neschopný Balotelli. foto: www.youtube.com

"Jsem jen o málo lepší než Messi," chvástal se v prosinci italský útočník Mario Balotelli, nejlepší mladý hráč světa pro rok 2010. Po minulém týdnu se zdá, že jej ale příliš vážně neberou ani vlastní spoluhráči.

DŽEKOVA PARODIE BALOTELLIHO

Balotelli, který se nechal ve čtvrtek večer hloupě vyloučit při odvetě osmifinále Evropské ligy s Dynamem Kyjev a podepsal se pod vyřazení bohatého klubu z Manchesteru ze soutěže, se totiž ztrapnil ještě před samotným výkopem. Na předzápasovým rozvičení se nebyl schopen během dvou minut navléknout ani do jednoho ze dvou rozlišováků.

Samotné video na youtube.com shlédlo téměř 3 milióny návštěvníků. Asi jej viděl i spoluhráč Balotelliho - bosenský útočník Edin Džeko. Ten na jednom z tréninků klubů parodoval "taneček" s rozlišovákem Balotelliho z minulého čtvrtka. Narozdíl od italského tlučhuby se ale do dresu následně hravě navlékl a sklidil za to pobavené hlášky a potlesk spoluhráčů.

ORIGINÁLNÍ VÝSTUP BALOTELLIHO

Kdo ví, zda byl mezi gratulanty i Balotelli. Ten to očividně nemá v klubu lehké. Nejprve jej po vyloučení ve zmíněném duelu označil kouč Mancini za pitomce a ve víkendovém šlágr s Chelsea (0:2) leštil 82 minut jen lavičku. V základu jej nahradil právě Džeko...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!