9. června 2011 18:39 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Neuvěřitelná penalta - klikař vs. hlupák

Gólman hlupák, střelec hrdinou. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Gólman hlupák, střelec hrdinou. | foto: Reprofoto

MILÁN Jsou situace, které může napsat jen sám život. Tak jako v duelu sedmé italské ligy mezi kluby Dro a Termeno o postup do vyšší soutěže. Gólman prvně jmenovaného celku se radoval po penaltě soupeře, když exekutor trefil břevno, a začal slavit postup.

Jenže... Tím celý neuvěřitelný příběh ale teprve začíná. Hlavní sudí totiž nadále stojí na svém míči a narozdíl od obou zbývajících protagonistů sleduje, co se děje. Míči se často přezdívá kulatý nesmysl a tentokrát to platí doslova a do písmene. Po střele hráče Termena se odrazí od břevna daleko za malé vápno.

Jenže při odskoku nabere směr branka a pomalu do ní odskáče - gól! Navíc regulérní. Šťastný gólman Dro, který v té chvíli již slavil daleko za vápnem a sundaval si rukavici a smutný střelec ležící na zemi a rvoucí si vlasy jen nevěřícně koukají. Během pár okamžiku jsou emoce zcela opačné.

Konec příběhu? Nikoliv. V další sérii se střelec Dro neprosadil, naopak gólman Termena penaltu soupeře chytil a mohl (teď již beze všech pochybností a bez následného překvapení) slavit postup o jednu soutěž výše.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!