Pondělí 2. října 2023, svátek má Olívie, Oliver
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Pěkně z očí do očí. Dva kohouty odtrhával až rozhodčí

Sport

  19:00
MANCHESTER - Tohle utkání nemůže být tuctové i kdyby jste chtěli. Souboj dvou nepřátelských částí Manchesteru se jede vždy na krev. V posledním vzájemném duelu City vs. United si vjeli pořádně do vlasů domácí hvězda Carlos Tévez a hostující bek Rafael da Silva. A nebylo daleko, aby došlo také k inzultaci. Vše nakonec vyřešil až hlavní sudí Chris Foy.

Manchester City - Manchester United (Tévez vs. Rafael). foto: Reuters

Běží 45. minuta ostře sledovaného manchesterského derby, když pravý bek hostujících United Rafael ostře "sundá" domácí modlu Carlose Téveze. Ten si to nenechá líbil, ihned vyskočí jako "papírový čertík" z krabičky a rozhodne si to s mladým soupeřem vyřídit z očí do očí.

Což ostatně není takový problém, oba hráči narostli do výšky 173 centimetrů. Emoce možná zvyšeje také fakt, že proti sobě stojí Argentinec Tévez a Brazilec Rafael. Před možnou inzultací a případným vyloučením jednoho nebo možná oba kohouty ochrání jen včasný zásah hlavního sudího Chrise Foye. Ten, když nezabere domluvu, sáhne k ráznějšímu prostředku - mladého "ďábla" jednoduše odtáhne za límec...

Duel, který skončil dělbou bodů za výsledek 0:0, nakonec oba hráči dohráli. Dokonce i bez karetního potrestání.

Lahodné příkrmy Gerber: Vyzkoušejte je s námi zdarma!
Lahodné příkrmy Gerber: Vyzkoušejte je s námi zdarma!

Zapojte se s námi do soutěže o 10 velkých balíčků plných produktů pro malé gurmány od značky GERBER.