19. září 2018 21:58, aktualizováno 20. 9 10:33 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Ronaldo zatahal soupeře za vlasy a poprvé v evropských pohárech byl vyloučen

Ronaldo po vyloučení v zápase Ligy mistrů proti Valencii | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ronaldo po vyloučení v zápase Ligy mistrů proti Valencii | foto: ČTK

VALENCIE/PRAHA Velmi nezvyklou situaci zažili fanoušci v zápase skupiny H mezi Valencií a Juventusem. Poprvé po 170 zápasech v evropských pohárech byl vyloučen Cristiano Ronaldo. Při odchodu do kabin neskrýval Ronaldo emoce a odcházel v slzách.

K incidentu došlo v 29. minutě, kdy Ronaldo neudržel nervy na uzdě a zatahal kolumbijského obránce Jeisona Murilla za vlasy. 

19.září 2018 v 21:58, příspěvek archivován: 19.září 2018 v 22:11

VIDEO: This is not worthy of a red card. I?m in shock! @IFTVofficial @ESPNFC @Gelo717 @juventusfc @TheCalcioGuy @Cristiano @ChampionsLeague @Adz77 https://t.co/7TIln6h5r3

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

This is not worthy of a red card. I’m in shock! @IFTVofficial @ESPNFC @Gelo717 @juventusfc @TheCalcioGuy @Cristiano @ChampionsLeague @Adz77 https://t.co/7TIln6h5r3

Hlavní sudí utkání  Felix Brych se po krátké poradě s pomezním rozhodčím rozhodl poslat portugalskou superstar okamžitě do sprch.

Fanoušci Valencie slavili vyloučení Ronalda jako kdyby jejich tým vsítil branku, nicméně 10 hráčů italského týmu i tak dovedlo utkání k výhře 2:0.

Jediné, co k tomu mohu říci, je to, že by hlavnímu rozhodčímu ke správnému verdiktu určitě pomohlo video,“ poznamenal trenér Juventusu Massimillano Allegri.

Na internetu se ihned objevily dva názorové proudy. Jedni spílají rozhodčímu Brychovi za verdikt, který byl dle jejich názoru špatný. Druzí se smějí Ronaldovi, který neudržel emoce na uzdě a na hřišti se rozplakal.

20.září 2018 v 09:27, příspěvek archivován: 20.září 2018 v 10:31

You have done a big mistake Mister. Ronaldo https://t.co/cC9i1Nixc3

Přímá červená karta v duelu s Valencií znamená, že Ronaldo vynechá další zápas skupiny H proti švýcarskému Young Boys Bern. Pravděpodobně si nezahraje ani na Old Trafford, kde v dresu Manchesteru United v letech 2003-2009 působil.

David Ako, Jan Krejcar

Maminky přiznávají: Proč mám jen jedno dítě?
Maminky přiznávají: Proč mám jen jedno dítě?

Můžu se zeptat proč? Bylo to Vaše rozhodnutí nebo zdravotní důvody? Případně vyhovuje Vám to? Vyrůstali jste i Vy jako jedinačkové? Jaké to je, nechybí Vám sourozenec?

Najdete na Lidovky.cz