15:30
sevilla - Ostře sledované nedělní sevillské derby mezi Betisem a FC, kterého se v brance hostů účastnil český brankář Tomáš Vaclík, se stalo kořistí domácího výběru po výhře 1:0. Hostující tým, který ve čtvrtek postoupil v Evropské lize na úkor Sigmy Olomouc se však cítí poprávu poškozen.

Fotbalisté Sevilly zůstali němí úžasem. foto: ČTK

Bravo pane sudí, výkon z Edenu si můžete nechat zarámovat. A video konečně nebylo k ničemu

V 66. minutě vyhecovaného utkání totiž chtěl brankář Betisu Pau Lopez vyhodit lapený míč. Naprosto nepochopitelně si to však namířil k útočníkovi soupeře Roquemu Mesovi, kterého zboural, i když se mu mohl vyhnout.

Podle opakovaných záznamů by divák u televize řekl: „Jasná penalta pro hostující tým.“

Sudí Jesús Gil Manzano však nejenže zákrok gólmana Lopeze neposoudil jako faul, k údivu hráčů Sevilly atak na Mesu posoudil jako nedovolený zákrok faulovaného.

Úvodní utkání 4. předkola fotbalové Evropské ligy: SK Sigma Olomouc - FC...
Liga mistrů: Sevilla - Liverpool (Sevilla slaví vyrovnání)

Nebohý útočník Sevilly navíc z jeho rukou viděl druhou žlutou kartu a byl vyloučen!

Domácí Betis pak hru proti deseti hráčům soupeře využil, když se v 80. minutě trefila hrající sedmatřicetiletá legenda klubu Joaquín, který tak rozhodl o výhře 1:0.

Nikdo se proto nemohl divit, že se v trenérovi Sevilly Pablu Machínovi vařila krev.

„Zákrok agresivního soupeře se z potenciální penalty změnil ve žlutou kartu našeho hráče a vyloučení. Nechápu, jak s technologiemi, které máme k dispozici, se něco takového může stát. Jsem hodně zklamaný,“ poukazoval Machín na přítomnost videorozhodčího.

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...