Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie

Diskuze

Fotbalisté Slavie Praha remizovali v úvodním utkání čtvrtfinále Evropské ligy na hřišti Arsenalu 1:1. Předloňského finalistu soutěže poslal v Londýně v 86. minutě do vedení střídající Nicolas Pépé, ale ve třetí minutě nastavení vyrovnal Tomáš Holeš. Odvetu bude hostit český mistr v Edenu za týden. Postupující se v semifinále utká s lepším z dvojice Dinamo Záhřeb - Villarreal.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výborný taktický výkon slávie. Londýn měl 3 střely na bránu. Arsenál je opravdu v útoku matný.

Britský tisk je naštvaný a skotský mlčí jak hrob...