8. července 2011 13:14 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Zapůsobil na YouTube: Hargreavese chce Eriksson

Owen Hagreaves. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Owen Hagreaves. | foto: Reprofoto

LONDÝN Po sérii videí umístěných na serveru YouTube našel anglický fotbalista Owen Hargreaves prvního zájemce. O služby třicetiletého záložníka, jehož kariéru poslední roky sužují častá zranění a je bez angažmá, stojí jeho bývalý trenér z reprezentace Sven Göran Eriksson a na dálku mu nabídl šanci ve druholigovém celku Leicester City.

"Viděl jsem ta videa, a pokud chce k nám přijít, dveře má otevřené. Rád ho uvítám," prohlásil Eriksson, pod jehož vedením Hargreaves odehrál za národní tým v letech 2001 až 2006 celkem 34 zápasů. Hargreavese po uplynulé sezoně propustil Manchester United. V jeho dresu za poslední tři roky nastoupil jen pětkrát, jinak bojoval s problémy s koleny.

JEDNO Z TRÉNINKOVÝCH VIDEÍ HARGREAVESE

Teď už se cítí zdráv a připravený hrát. Na důkaz vložil na YouTube.com sérii dvaceti videí, na nichž ukazuje, že je schopen bez omezení trénovat. "Za poslední roky měl velkou smůlu, ale jestli se blíží své bývalé formě, bude z něho opět fantastický fotbalista," dodal švédský kouč, který chce s Leicesterem bojovat o postup do Premier League.

Po desátém místě ve druhé lize si už přivedl řadu posil, včetně nejdražšího nákupu v klubové historii, obránce Matta Millse z Readingu za 5,5 milionu liber.

ČTK, Lidovky.cz