19. října 2008 12:18 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Žižkov uhrál remízu s Brnem

Trenér Brna Uličný si odvezl ze Žižkova bod. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Trenér Brna Uličný si odvezl ze Žižkova bod. | foto: ČTK

PRAHA Fotbalisté Viktorie Žižkov remizovali v dnešním utkání 10. ligového kola s Brnem 1:1.

Domácí poslal v první půli do vedení Vozábal, ale už za dvě minuty vyrovnal Střeštík. Střelec první branky dostal minutu před koncem červenou kartu a musel předčasně ze hřiště.

Výsledek:
Viktoria Žižkov - 1. FC Brno 1:1 (1:1)
Branky: 23. Vozábal - 25. Střeštík. Rozhodčí: Hrubeš - Zlámal, Kovařík. ŽK: Besta, Xavier, Kalod, Vozábal - Trousil, Čoupek. ČK: 89. Vozábal. Diváci: 3865.

ČTK

České školství zaostává. Rozdíly mezi školami se prohlubují

V Česku máme jednu z nejdelších rodičovských vůbec. Matky dvou dětí stráví doma průměrně 6–8 let, přestože by se mnohdy chtěly vrátit do práce dříve. Jaké jsou u nás rozdíly v rodičovské oproti ostatním evropským zemím?