21. dubna 2018 18:55 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Zlínský gólman Zlámal zlomil zákrokem tyč, v Boleslavi se měnila branka

Brankář Zdeněk Zlámal zlomil svým zákrokem v Mladé Boleslavi tyč, museli ji... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Brankář Zdeněk Zlámal zlomil svým zákrokem v Mladé Boleslavi tyč, museli ji... | foto: ČTK

Mladá Boleslav Nevídané. Kuriózní moment na několik minut přerušil utkání první fotbalové ligy v Mladé Boleslavi. Hostující zlínský gólman Zdeněk Zlámal při zákroku narazil do tyče, která se zlomila. Po dvaceti minutách pořadatelé bránu vyměnili a pokračuje se.

Gólman Zdeněk Zlámal má další výjimečnost. V létě 2015, když chytal za Bohemians 1905, tak v malém derby na Dukle jako první brankář v samostatné české historii vstřelil gól ze hry. V nastavení hlavičkoval po centru z rohu a vyrovnal na 2:2.

Brankář Zdeněk Zlámal zlomil svým zákrokem v Mladé Boleslavi tyč, museli ji...

Brankář Zdeněk Zlámal zlomil svým zákrokem v Mladé Boleslavi tyč, museli ji měnit hasiči.

V Mladé Boleslavi se mu však povedlo něco, co fotbal na nejvyšší úrovni snad ani nepamatuje.

Boleslavský Mareš v 26. nepovedeným centrem Zlámala vystrašil. Balon padal pod břevno a zlínský gólman se musel rychle vracet, aby balon vyrazil. Při zákroku narazil hodně ošklivě do tyčky, která nevydržela a zlomila se!

Sudí Lerch zápas přerušil. Poradatelé nepoužitelnou bránu odnesli a poté přinesli novou. Přibližně po dvaceti minut se tak mohlo pokračovat.

Pokud by se nezačalo hrát do třiceti minut, zápas by musel být odložen a opakoval by se.


Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz