Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Zoufalý Mancini: Balotelli mě dohnal k psychologovi

Sport

  11:06
LONDÝN - Trenér Manchesteru City Roberto Mancini přiznal, že kontroverzní útočník Mario Balotelli ho občas přivádí k šílenství. Italský kouč prohlásil, že kvůli výstřelkům dvacetiletého fotbalisty bude nejspíš muset vyhledat pomoc psychologa.

Mario Balotelli (vlevo) na tréninku. foto: Reuters

"Nevím, proč provádí ty věci, které dělá. Jen doufám, že z toho jednou vyroste," připomněl Mancini v rozhovoru pro britský nedělník People Balotelliho prohřešky, kterými na sebe útočník během dosavadního působení v Anglii upozornil víc než nesporným fotbalovým talentem.

Balotelli přišel do City loni v srpnu a na pokutách za prohřešky v klubu a za parkování už zaplatil zhruba dvacet tisíc liber (asi 550 tisíc korun). Mimo jiné po jednom z členů juniorského týmu házel pro zábavu šipky a Balotelliho marný pokus obléci si nátělník při rozcvičování se stal internetovým hitem.

"Znám ho od sedmnácti let a musím říct, že se snad chová hůř než tehdy," uvedl Mancini, který mladého útočníka vedl už v Interu Milán. "Mluvím s Mariem každý den a asi kvůli tomu budu muset navštívit psychologa. Ale snažím se ho pochopit, mít s ním trpělivost, protože má všechno, co má velký hráč mít," dodal.

Autor:

Mohlo by vás zajímat