19. května 2008 22:40 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Zraněného Pudila nahradil Skácel

Skácel (vlevo) se vrací do národního týmu.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Skácel (vlevo) se vrací do národního týmu. | foto: ČTK

PRAHA Trenér fotbalové reprezentace Karel Brückner dodatečně povolal do přípravy na mistrovství Evropy Rudolfa Skácela. Záložník Herthy Berlín nahradí v týmu Daniela Pudila, u něhož dnešní vyšetření v Praze odhalilo zlomeninu záprstní kůstky.

Vedení národního celku to oznámilo na svazových webových stránkách s tím, že Skácel se k týmu připojí před úterním odletem na soustředění do rakouského Bad Kleinkirchheimu, kde mužstvo stráví nadcházejících šest dnů.

"Pudil má zlomenou pátou záprstní kůstku na pravé ruce," oznámil mluvčí reprezentace Lukáš Tuček výsledek rentgenového vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici. Pudil tím podle něj vypadl ze hry o Euro v Rakousku a Švýcarsku. V přípravě na šampionát tak není žádný hráč, který by na jaře oblékal dres českého mistra.

ČTK

ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo
ROZHOVOR: Dceřino onemocnění nám více dalo, než vzalo

V roce 2016 se Elišce Hladové a jejímu partnerovi narodila Beátka. Až do té chvíle netušili, že dcerka nebude v pořádku. Přišla však na svět s Treacher Collinsovým syndromem...